Adi Nowak z nową epką


2020.05.29

opublikował:

Adi Nowak z nową epką

W sieci jest już dostępny najnowszy mini album Adiego Nowaka „Nienajseksowniejsze EP”. To pierwszy projekt rapera, który ukazuje się nakładem SBM Label. Na płytę składa się osiem premierowych utworów opowiadających o relacjach damsko-męskich, w tym singiel „Śniadanie w Massachusetts”. Fani charakterystycznego stylu i niecodziennych refleksji Poznaniaka z pewnością nie będą rozczarowani.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wydawca płyt m.in. Fenomenu i Grammatika włącza się w #Hot16Challenge2

Za warstwę muzyczną albumu odpowiadają znane postaci producenckiej sceny, jak The Returners, MIYO i Sergiusz, oraz stawiający coraz śmielsze muzyczne kroki Sarnvla i BAHsick. Wokalnie udzielił się tylko autor albumu, brak gości jest więc kolejną cechą wspólną „Nienajseksowniejsze” i pierwszego projektu Nowaka „Nienajprawdziwsze”, którym inspirował się tworząc swój najnowszy materiał.

SPRAWDŹ TAKŻE: Grimes wystawiła na aukcję swoją duszę

Nowa EP-ka to projekt zapowiedziany na początku maja. „Nienajseksowniejsze” zarówno tytułem, jak i oprawą graficzną nawiązuje do pierwszego wydawnictwa Adiego Nowaka “Nienajprawdziwsze EP”, które trafiło do słuchaczy na początku 2016 roku

Polecane


Share This