Adi Nowak zagra na Red Bull Tour Bus podczas Enea Spring Break

Share Tweet Reprezentant Asfalt Records zamyka line-up imprezy. Do składu


2016.04.04

opublikował:

Adi Nowak zagra na Red Bull Tour Bus podczas Enea Spring Break

Reprezentant Asfalt Records zamyka line-up imprezy.

Do składu Enea Spring Break (21-23 kwietnia, Poznań) dołącza tegoroczny debiutant Adi Nowak Raper wystąpi w sobotę na Red Bull Tour Bus na Dziedzińcu Różanym. To ostatni artysta, który uzupełnia skład festiwalu. W poniedziałek podany zostanie harmonogram godzinowy imprezy.

Adi Nowak to poznański raper, który zadebiutował dwa miesiące temu, ale w rakietowym tempie skupił już na sobie zainteresowanie słuchaczy i krytyków. W kilka tygodni od opublikowania w internecie EP-ki „Nienajprawdziwsze” podpisał kontrakt z Asfalt Records, wytwórnią wydającą takich artystów jak O.S.T.R., Fisz czy Taco Hemingway. Adi to przykład rapera, który przebija się do świadomości słuchacza oderwaniem swojego stylu od wyrobionych do tej pory kanonów rapowania po polsku. Występ na festiwalu będzie jego debiutem scenicznym

Bilety na Enea Spring Break cieszą się sporym powodzeniem, dlatego polecamy nie zwlekać z ich zakupem. Na imprezę można kupić wyłącznie 3-dniowe karnety w cenie 89 zł. Są  dostępne na www.eventim.pl. Na Enea Spring Break zagra ponad 100 wykonawców, w tym m.in. Brodka, Dawid Podsiadło, Taco Hemingway, Rebeka czy Jazzombie.

Polecane

Share This