AdMa komentuje ostrą wypowiedź Kary na temat młodego pokolenia rap sceny


2022.01.05

opublikował:

AdMa komentuje ostrą wypowiedź Kary na temat młodego pokolenia rap sceny

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Mimo propsów od kilku uznanych raperów, m.in. od Palucha i Białasa, wydany w barwach StoproRap „Deszcz” nie przyniósł raperce sukcesu. Krążek zadebiutował na trzynastej pozycji Olisu, ale już w kolejnym tygodniu nie załapał się do TOP50. Niedługo po wydaniu albumu Kara wyjechała z Polski. Raperka pracuje w Wielkiej Brytanii, ale nie porzuca muzyki i w wolnych chwilach pracuje nad nowym materiałem.

Będąc z dala od domu artystka dzieli się ze słuchaczami spostrzeżeniami na temat kondycji polskiej sceny i cóż – wychodzi na to, że raperka nie ma o niej najlepszego zdania. Na początku 2022 autorce „Deszczu” zebrało się na kilka cierpkich zdań pod adresem młodego pokolenia reprezentantów rap sceny.

– K***icy dostaję. Nie dość, że te nowe z***y, co weszły na scenę, podrabiają non stop flow jakiegoś rapera z topki, bo nie mają swojego stylu, to wypożyczają fury, co j***e dla mnie wiochą XD. Jesteście ciency. W dodatku ktoś za ciebie pisze tekst. Jaki to jest k***a talent? Jesteście produktami. Plastik, chłam, tfu. Wy c***a wiecie o rapie. Robicie j***ny pop, p***y. Nie wkładacie w to serca. Jedyne co w to wkładacie, to chęć bycia znaną osobą. Wstyd mi za was, że młodzież słucha teraz o j***niu szmat, hajsie i wciąganych kreskach. Wyp***dalać do remizy!!! – napisała w stories na Instagramie Kara.

Do tej wypowiedzi, w trakcie Q&A na swoim Instagramie odniosła się AdMa. Jeden z fanów zapytał raperkę, co sądzi na temat wypowiedzi Kary.

– Użyła dosadnych słów natomiast ta wypowiedź mnie nie dziwi. Jeśli wychowałeś się na rapie i zasadach przekazywanych szczególnie starszym pokoleniu, to ciężko się patrzy na niektóre „produkty” branżowe. Natomiast to już się wydarzyło i to znak czasu. Trzeba robić swoje – napisała AdMa.

Polecane

Share This