AdMa zdradza na co zwraca uwagę u facetów


2020.02.13

opublikował:

AdMa zdradza na co zwraca uwagę u facetów

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na kanale AdMy na YouTube niewiele się dzieje. Ostatni numer „Pantery”, nagrany wspólnie z Wdową, ukazał się kilka miesięcy temu. O wiele więcej dzieje się na jej Instagramie – artystka postanowiła odpowiedzieć na pytania zadane jej przez fanów. Wśród pytań nie zabrakło tych o plany na przyszłość, dzieciństwo, czy… miłość.

Jak sama przyznała w młodości była dzieckiem radosnym, rozbrykanym i rozpieszczonym, a jej pierwszy numer nosił tytuł „Czy dzisiaj Ci się podoba?”. Nagrała go w piwnicy u znajomego, którego rodzice mieli zespół muzyczny. Dalej robiło się coraz ciekawiej. Zaskakująca jest odpowiedź na pytanie, co artystka chciała by w sobie zmienić.

Chciałabym zmienić w sobie to coś co jest odpowiedzialne za wybór, By przestać zakochiwać się w osobach, którym na mnie nie zależy. Wszystkie inne wady dawno zaakceptowałam, a nawet polubiłam – ujawniła Adma.

Jakie Walentynki najmilej wspominasz? – padło kolejne pytanie.
No cóż.. póki co nie mam co wspominać, ale młoda jestem wszystko przede mną – napisała artystka pochodząca z Chełma.

Nie wszystko jednak stracone, bo później inny fan zapytał jakie ma plany na spędzenie tegorocznych Walentynek.
Jeszcze się nie zdecydowałam – odpowiedziała AdMa.

Jeden z fanów zapytał kiedy usłyszymy jakieś nowości. W odpowiedzi zobaczyliśmy relację ze studio z fragmentem utworu w tle. Artystka dodała też datę – 27 lutego 2020 roku i zachęciła do subskrypcji swojego kanału w serwisie YouTube.

Chełmska raperka, zapytana o to na co patrzeć u facetów odpowiada pół żartem, pół serio.

Na cycki… a tak na serio to inteligencję. To ona później mnie gubi – przekazała.

Z kolei następne pytanie dotyczyło… końca świata.
Co byś zrobiła gdyby jutro był koniec świata? Leżenie i czekanie na śmierć, czy milion rzeczy? – zapytał jeden z użytkowników Instagrama.

Mam w sobie silną wolę życia, silniejszą od lęku i depresji, więc chciałabym zrobić choć część tego co mam w planach. Podejrzewam, że zaangażowałabym w to kilku ludzi, na których mi zależy i wypełniła czas radością z ostatnich chwil istnienia – wyjaśniła raperka.

Zdradziła też, kogo chciałaby zaprosić na płytę spoza Hip-gotowego środowiska.

Agnieszka Chylińska – napisała.

Polecane

Share This