Adre And Alin w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie


2010.11.04

opublikował:

Adre And Alin w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie

Jak smakuje elektronika wymieszana z instrumentami klasycznymi? O tym, że Igor Szulc nie boi się muzycznych eksperymentów będziecie mieli okazję przekonać się już niebawem. 5 listopada muzyk wystąpi wraz ze swoim projektem Adre And Alin w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie.

Na scenie towarzyszyć mu będą trio smyczkowe oraz Bartosz Szczęsny – producent poruszający się w okolicach disco i szeroko pojętej elektroniki. Podczas koncertu nie zabraknie materiału z debiutanckiego „Cargo”, jak również świeżo wydanych kawałków z najnowszej Epki „The Postman”. Z wydawnictwem możecie zapoznać się tutaj: http://adre-n-alin.com/thepostman.htm.

Zanim  Adre And Alin pojawi się na scenie, publiczność rozgrzeje Bartosz Szczęsny. Jego brzmienie to wypadkowa fascynacji starymi syntezatorami analogowymi, gatunkami takimi jak nu-disco, balearic, house a także electro. W swoich utworach poszukuje balansu pomiędzy tanecznością i powtarzalnością a melodiami i bardziej złożonymi strukturami harmonicznymi. W trakcie koncertów korzysta z gitary basowej i kontrolerów midi.

Wejściówki w cenie 15 zł do nabycia w klubie. Start o 21:00.

Adre And Alin nie występują zbyt często, dlatego koncert w stołecznym klubie to wyjątkowa okazja, żeby przekonać, jak muzyka formacji sprawdza się na żywo.

Projekt Igora Szulca Adre And Alin w szerszej świadomości zaistniał za sprawą kawałka „Thing” wydanego przez Requiem Records na kompilacji „SLEEP WELL v.3” w 2007 roku. Dwa lata później ukazał się krążek „Cargo”, który zyskał uznanie słuchaczy oraz stacji radiowych. Materiał z albumu prezentowany jest w audycjach „Leniwa Niedziela” czy „Radio Maria” na antenie Roxy FM. Najnowsze wydawnictwo formacji to Epka „The Postman”, na której oprócz pochodzącego z debiutu kawałka „Wardrobe” znalazły się cztery niepublikowane dotąd utwory.

Polecane

Share This