Adrenaline Mob w Krakowie


2012.03.06

opublikował:

Adrenaline Mob w Krakowie

ADRENALINE MOB

Heavy metalowa supergrupa założona przez wokalistę Russella Allena (Symphony X), gitarzystę Mike`a Orlando i perkusistę Mike`a Portnoya (Dream Theater, Avenged Sevenfold).

Zadebiutowali koncertem 24.06.2011 w sali Hiro Ballroom w Nowym Jorku. Ww. trójce towarzyszyli wtedy basista Paul DiLeo (Fozzy) i drugi gitarzysta Rich Ward (Stuck Mojo/Fozzy).

Jesienią 2011 zadebiutowali mini-albumem zatytułowanym po prostu „Adrenaline Mob EP”, na którym oprócz kompozycji własnych umieścili własną wersję „The Mob Rules” z repertuaru Black Sabbath.

Na początku 2012 z powodu zobowiązań koncertowych ich macierzystych grup, formację opuścili DiLeo i Ward. Na ich miejsce przyjęto kolejną gwiazdę metalowej sceny – basistę Disturbed – Johna Moyera.

Już z nim zespół przystąpił do nagrywania swojego debiutanckiego, pełnowymiarowego albumu „Omerta”, którego premierę przewidziano na 19.03.2012.

W czerwcu supergrupa wyruszy na trasę koncertową, podczas której zawita także do Polski. Jej jedyny koncert w naszym kraju odbędzie się 13 czerwca w Klubie „Studio” w Krakowie.

ADRENALINE MOB

Mike Portnoy (Dream Theater/Avenged Sevenfold)

Russell Allen (Symphony X)

John Moyer (Disturbed)

Mike Orlando

13.06.2012r

KRAKÓW

Klub Studio

godz. 20:00BILETY W SPRZEDAŻY OD 7.03.2012

Polecane

Share This