Afromental i Mama Selita już we wtorek w Warszawie

Zespoły wystąpią w Hard Rock Cafe.


2013.11.17

opublikował:

Afromental i Mama Selita już we wtorek w Warszawie

Już w najbliższy wtorek, 19 listopada na scenie Hard Rock Cafe Warsaw zobaczymy jeden z najpopularniejszych polskich zespołów – grupę Afromental. Koncert obędzie się w ramach cyklu Pepsi Rocks.

Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było.

Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Repertuar grupy to mieszanka rocka, hip-hopu, soulu, R&B i popu. Są laureatami wielu konkursów i zdobywcami wielu nagród muzycznych w kategorii „Zespół Roku takich jak: Superjedynka na KFPP w Opolu, VIVA Comet oraz Eska Music Award. Najbardziej prestiżowa statuetka na koncie zespołu to niewątpliwie  MTV European Music Award 2010 w kategorii „Najlepszy Polski Artysta 2010” dzięki której zespół Afromental znalazł się w TOP 5 nominowanych do tej samej nagrody w kategorii „Najlepszy Europejski Artysta 2010.

Obecnie zespół pracuje nad materiałem DVD z zeszłorocznego koncertu zarejestrowanego podczas Kortowiady 2012. Wydanie koncertowego DVD planowane jest jeszcze w 2013 roku. Afromental w tym roku zdominował również wiosenne i jesienne ramówki telewizyjne. Wojtka „Łozo” Łozowskiego można po raz kolejny zobaczyć  w roli jurora w szóstej już edycji programu „Must be the Music”, a Tomsona (Tomasza Lacha) i Barona (Aleksandra Milwiw-Barona) jako trenerów trzeciej edycji programu „The Voice of Poland”.

Pepsi Rocks – Afromental w Hard Rock Cafe Warsaw

Mama Selita

19.11.2013

Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:00

Bilety: 23 zł – dla posiadaczy legitymacji ISIC, 28 zł – przedsprzedaż, 36 zł – w dniu koncertu

Polecane