After… pokazują okładkę i tracklistę


2011.09.17

opublikował:

After… pokazują okładkę i tracklistę

21 listopada to data europejskiej premiery płyty. Nieco później, 6 grudnia, krążek trafi na rynek amerykański.

Wydawnictwo otwiera nowy okres w karierze włocławskiego zespołu. Płyta nie tylko ukazuje się nakładem Metal Mind Productions, ale także powstaje przy udziale muzyków uznanej brytyjskiej formacji The Pineapple Thief.

Poznaliśmy właśnie okładkę i tracklistę. Autorami projektu graficznego są Rafał Paluszek i Wojtek Tymiński. Pomysł zrodził się w głowie Wojtka, a zrealizował go Rafał.

Wojtek: „Chcieliśmy, aby okładka naszego nowego albumu nie była mroczna i przytłaczająca. Szukaliśmy ucieczki od mistycznych znaków i ukrytych treści, chcąc umieścić jednocześnie jakiś charakterystyczny element, który kojarzyłby się z płytą. Pomysł na front okładki podsunęły dzieci bawiące się na podwórku papierowymi samolotami. Jeden z chłopców rzucał samoloty przez okno, a pozostali łapali je i rzucali do siebie. Pomyślałem, że samolot mógłby być symbolem wysyłanych wiadomości. Może grafika nie przedstawia ‘wprost’ tytułu albumu, ale mam nadzieję, że również nie niesie ze sobą zbyt dużej dozy tajemniczości :). W książeczce do płyty postanowiliśmy umieścić także parę zdjęć, które przynoszą nam pozytywne skojarzenia. Dlatego wykorzystaliśmy kilka fotografii wykonanych w czasie naszych wyjazdów koncertowych. We wkładce znajdą się również zdjęcia zespołu, których autorką jest Joanna Lubicka.”Lista utworów:

1. All Left Behind

2. Enchanted

3. Summer Fuss

4. Carried By The Wind

5. Resurrection

6. My Straight Path

7. The Mention…

8. Good Things Are Worth Waiting For

9. Hope`s Still Alive

10. Happiness

Polecane

Share This