Afterparty Bruk Festival 2009


2009.08.05

opublikował:

Afterparty Bruk Festival 2009

Oficjalna warszawska edycja imprezy zamykającej największy w Polsce festiwal kultury i sztuki ulicznej – Bruk Festival 2009. Impreza odbędzie się w ramach cyklu Burn Music Nights.

Bruk Festival to jedyna w Polsce impreza reprezentująca kulturę uliczną na tak wielu płaszczyznach jej działalności. Bruk to także jedyna okazja, by zobaczyć na żywo gwiazdy ulicznej muzyki, teatru, tańca, graffiti i nauczyć się czegoś u ich boku. Tegoroczną edycję festiwalu zaliczyć należy do wyjątkowo udanych. W warsztatach tanecznych, beatboxowych oraz DJskich, które odbyły się w Teatrze Muzycznym w Gdyni uczestniczyło ok. 300 osób, Międzynarodowy Festiwal Teatralny odwiedziło 2,5 tys. osób, zaś imprezy towarzyszące – ok. 6 tys. osób!

Już 8. sierpnia w stołecznym klubie The Fresh odbędzie się oficjalne warszawskie Afterparty po tegorocznej edycji Bruku. Podczas imprezy na scenie pojawią się artyści oraz inne osoby związane z festiwalem. Będą to m.in.: najpopularniejszy polski Beatboxer – Blady Kris, trójmiejski mistrz freestyle`u – Bośniak, a także brukowy specjalista od tańca breakdance – Bartazz. Za deckami zobaczymy niesamowitego Dj`a Barta oraz znanego wszystkim rezydenta klubu The Fresh – Dj`a Technika. Aby jeszcze bardziej przybliżyć Wam niepowtarzalną atmosferę Bruku, na klubowych ekranach przez całą noc oglądać będzie można materiały wideo zarejestrowane podczas festiwalu. Dodatkową atrakcją będzie fakt, iż podczas imprezy zdobyć będzie można brukowe gadżety!

Należy zatem spodziewać się, iż tego dnia Imprezowe Centrum Miasta odwiedzi cała masa znakomitych tancerzy, beatboxerów i innych miłośników kultury i sztuki ulicznej, a także zabawy najwyższym poziomie w towarzystwie ludzi z pasją. Największe Afterparty w mieście startuje już o 21:00 – widzimy się na Wawelskiej 5!

W skrócie:

Za gramofonami:

DJ.BART

DJ.TECHNIK

Prowadzenie imprezy:

BLADY KRIS

ŁUKSON

Goście Specjalni:

BOŚNIAK

BARTAZZ

W programie:

DANCE SHOWCASE

BEATBOX SHOWCASE

FREESTYLE SHOWCASE

BRUKOWE WIZUALIZACJE oraz NAGRODY!

Data: 08 sierpnia 2009 r.

Miejsce: The Fresh, ul.Wawelska 5

Start 21:00, wstęp wolny!

Więcej informacji na http://www.brukfestival.pl/ oraz http://www.thefresh.pl/

Patroni Medialni:

Onet.pl, 4Fun.TV, IPLA, Planeta.FM, Fotka.pl, Grono.net, Gadu-Gadu, Mixer.pl, Wrzuta.pl, Korba.pl, Muzyka.pl, CGM.pl, Independent.pl, Hip-hop.pl, Break.pl, Szkolytanca.pl, Spinner.com, Trendz.pl, Klubowa.pl

Polecane

Share This