Agencja Mienia Wojskowego komentuje występ Drake’a w polskim mundurze


2021.12.01

opublikował:

Agencja Mienia Wojskowego komentuje występ Drake’a w polskim mundurze

fot. mat. pras.

Drake zaskoczył wczoraj Giveona pojawiając się na scenie na jego koncercie w Toronto. Z punktu widzenia polskich fanów Kanadyjczyk zaskoczył również swoim ubraniem, bowiem wyszedł na scenę ubrany w polski mundur. Skąd go wziął? Na pewno nie od Agencji Mienia Wojskowego, która odniosła się do ubioru Drizzy’ego w mediach społecznościowych.

Dotarły do nas informacje, że raper Drake na koncercie w Toronto wystąpił w kurtce, która przypomina górę od ubrania ochronnego wz. 128. Wszystkich fanów Drake’a musimy zmartwić, że raper nie kupił jej u nas. Po prostu takich kurtek nie mamy w sprzedaży – czytamy na profilu AMW na Facebooku.

Pod postem Agencji pojawił się komentarz, którego autor prostuje wpis, wyjaśniając, że to nie wz. 128 tylko wz. 128A, a przy okazji poinformował, że z pewnego źródła wie, iż raper kupił zestaw na eBayu.

Drake kupił cały komplet na Ebay, nawet wiem, od kogo (ale nie ode mnie 🙂). Zdziwko tej osoby było urocze, bo wysyłka szła do Kanady, ale na oficjalne dane Drake’a, więc jak zobaczył fotkę, to skojarzył, komu sprzedał – pisze Michał Sitarski, ale ile jest w tym prawdy, tego nie wiemy.

Polecane

Share This