Agnieszka Chylińska ofiarą internetowych oszustów

Firma sprzedająca suplementy diet wykorzystała bezprawnie wizerunek artystki.


2019.03.16

opublikował:

Agnieszka Chylińska ofiarą internetowych oszustów

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Artyści często biorą udział w kampaniach reklamowych, promując już właściwie wszystko. Oglądamy ich w reklamach banków, herbat, alkoholi, a nawet salonu depilacji laserowej. Ostatnio w sieci mogliśmy zobaczyć reklamę, w której Agnieszka Chylińska miała namawiać nas do wspólnego odchudzania.

Cześć, wszyscy zauważyliście, że straciłam wiele kilogramów i zaczęliście bombardować mnie pytaniami. Próbowałam odpowiedzieć i doradzić wszystkim, ale mi się nie udało (…) postanowiłam więc napisać ten artykuł – od takich słów rozpoczyna się artykuł, promujący suplementy diety. Poniżej pojawia się kilka pytań, na które odpowiada artystka. Tyle że… to nieprawda. Cała kampania jest ściemą i jej autorzy wykorzystali wizerunek wokalistki bezprawnie.

Management Agnieszki Chylińskiej ostrzega przed reklamą i zapowiada kroki prawne. Poniżej znajdziecie oświadczenie, w którym wokalistka i jej otoczenie jednoznacznie odcinają się od kampanii. Zachowaliśmy oryginalną pisownię.

OSZUSTWO!!!!!!
Top Management wraz z Artystką ostrzega:
Uwaga !
Zanim nasza kancelaria prawna dobierze się do tyłków tych oszustów, ostrzegamy:
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! AGNIESZKA NIE REKLAMUJE TEGO PRODUKTU ANI TEJ FIRMY.
Wykorzystanie wizerunku Agnieszki jest BEZPRAWNE I JEST TO OSZUSTWO!!!
Zgłaszajcie, udostępniajcie, komentujcie i walczcie z kłamstwem i kradzieżą wizerunku w sieci! Oszuści – idziemy do was!

Polecane