Agnieszka Chylińska rozpłakała się w trakcie wywiadu. – Nie umiałam „profesjonalnie” – komentuje


2020.01.04

opublikował:

Agnieszka Chylińska rozpłakała się w trakcie wywiadu. – Nie umiałam „profesjonalnie” – komentuje

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Późną jesienią do sklepów trafiła nowe książka Agnieszki Chylińskiej „Giler, trampolina i reszta świata”. W ramach promocji wydawnictwa artystka spotkała się z Marcinem Prokopem, by w ramach wywiadu dla Onetu opowiedzieć mu o nowej pozycji w swoim dorobku.

To miał być wywiad o mojej najnowszej książce „Giler, trampolina i reszta świata”. Poprosiłam o pomoc i wsparcie Marcina Prokopa. Rozmawialiśmy ze sobą nie raz, nie tylko przed kamerami… To miał być kolejny nasz wywiad… Ale nie wyszło – komentuje artystka.

W pewnym momencie rozmowa autorki „Gilera…” i dziennikarza zmieniła tor i weszła na bardzo osobiste tory. Artystka przyznała, że nie udźwignęła ciężaru poruszanych tematów i rozpłakała się. Choć nie zobaczymy tego w wywiadzie dostępnym na tej stronie, gdyż artystka zdecydowała się usunąć fragment w procesie autoryzacji, to na swoim instagramowym profilu Agnieszka Chylińska sama przyznała, że rozkleiła się podczas rozmowy.

Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć Wam więcej. Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo „wyjątkowego” dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie „na sprzedaż”. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się. Nie umiałam „profesjonalnie”. Podarowuję Wam tę rozmowę w formie, która mnie aż tak bardzo nie obnaża… To taki mój skromny prezent dla tych wszystkich, którzy na co dzień opiekują się ludźmi chorymi, starszymi. Bo każdy z nas ma swoją godność i swój mały krzyż – skomentowała.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Polecane

Share This