Agnieszka Chylińska z kolejną zaskakującą odsłoną


2022.09.16

opublikował:

Agnieszka Chylińska z kolejną zaskakującą odsłoną

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się teledysk do nowej piosenki Agnieszki Chylińskiej „Kiedyś do Ciebie wrócę”. Artystka kontynuuje w nim filmową historię zapoczątkowaną poprzednim singlem – tym razem w formie nieoczywistej ballady miłosnej.

Tak, wiem. Kolejna piosenka o miłości i to klasycznie o tej, która dała się nabrać, użyć, wykorzystać. O tym, że można z powodu własnych lęków i obaw, szukając beznadziejnie bliskości z drugim człowiekiem, natrafić na jeszcze większe kłopoty. Ale… to przede wszystkim piosenka o miłości i szacunku do samych siebie. Mamy prawo kochać i po ludzku się zawieść. Mamy prawo marzyć i ufać, choć nie zawsze dobrze na tym wychodzimy. Trzeba nam iść dalej, pomimo bólu w sercu i, nie zatrzymując w nim urazy, nie przestawać wierzyć w człowieka, ale przede wszystkim w siebie i w swoje nieodwołalne prawo do miłości – komentuje.

W ten sposób artystka zapowiada drugi singiel z nadchodzącej płyty „Never Ending Sorry”. „Kiedyś do Ciebie wrócę” stanowi kontynuację historii filmowej, którą zapoczątkował teledysk do „Jest nas więcej”. Ciąg dalszy tej zagadkowej fabuły zostanie przedstawiony w kolejnych klipach artystki.

Agnieszka podbija serca słuchaczy od wielu lat. Po przełomowym albumie „FOREVER CHILD” w 2016 roku, z którego pochodzi między innymi przebój „Królowa Łez”, wraz zespołem gra cały czas trasy koncertowe w Polsce i zagranicą. Podobnie było z albumem „PINK PUNK” z 2018 roku oraz wydanym CD/DVD „25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol’and’rock” w 2020.

Single z najnowszego albumu fani będą mogli usłyszeć w trakcie nadchodzącej trasy koncertowej, której start zaplanowany jest już na listopad tego roku.

Polecane

Share This