Agustin Egurrola bezlitosny dla Roksany Węgiel w „Dance Dance Dance”. Widzowie krytykują, a juror tłumaczy swoją opinię


2021.03.20

opublikował:

Agustin Egurrola bezlitosny dla Roksany Węgiel w „Dance Dance Dance”. Widzowie krytykują, a juror tłumaczy swoją opinię

fot. YouTube

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o sensacyjnym transferze Agustina Egurroli do Telewizji Polskiej. Choreograf i tancerz zadebiutował w nowej stacji jako juror tanecznego show „Dance Dance Dance” i już w pierwszym odcinku nowego sezonu wzbudził kontrowersje, krytykując występ Roksany Węgiel.

Twój taniec był nudny i szkolny. Uważam, że duet był dużo lepszy niż solówka. Tam było więcej dynamiki, a ten wykon był nudny i szkolny. Nie było tego kontrastu, wszystko było płaskie i to chodzenie zabiło całą siłę, która była na początku. Ten program to szkoła życia – ocenił Egurrola.

Sprawdź także: Cleo: „W czasach studenckich miewałam po dwa złote w portfelu. To mnie nauczyło szacunku do pieniądza”

Partnerujące choreografowi w jury Joanna Jędrzejczyk i Ida Nowakowska uznały tę opinię zbyt krytyczną, internauci natomiast za wręcz krzywdzącą, nie pozostawiając na Agustinie suchej nitki w mediach społecznościowych. Egurrola broni swojej decyzji, pisząc:

Wielu z Was jest oburzonych, że noty są tak niskie i że z „potulnego psiaka z „Mam Talent”, zamieniłem się w pitbulla”, który zapomniał, że ten program to zabawa. Zgadzam się, że ma być to zabawa, ale na określonych zasadach. To jest konkurs tańca, czy się to komuś podoba, czy nie. Nie wszyscy w tym konkursie zajmą pierwsze miejsce. Przed uczestnikami kilka tygodni ciężkiej pracy i cotygodniowe spotkania z jurorami. Mogą się na nich obrażać, złościć i tupać nogami, ale ja radziłbym im zaufać i zmierzyć się ze swoimi słabościami. Efekty przyjdą niebawem i na pewno zwycięzca programu będzie wiedział, dlaczego wygrał, a co więcej, widzowie też.

Poniżej możecie zobaczyć wczorajszy występ Roksany.

Polecane

Share This