Agyness B. Marry „Break Up Breakdown” (video)

"Odkrycie" pierwszej edycji Spring Break zapowiada płytę.


2015.01.22

opublikował:

Agyness B. Marry „Break Up Breakdown” (video)

Dopiero co organizatorzy Spring Break ogłosili pierwsze szczegóły drugiej edycji festiwalu, a już „odkrycie” pierwszego Spring Break`u zapowiada wydanie debiutanckiego albumu i prezentuje premierowy klip…

Oto teledysk Agyness B. Marry do utworu „Break Up Breakdown”, który zapowiada debiutancki album Artystki. Premiera płyty już 24 lutego.

Agyness B. Marry – mieszka i tworzy Warszawie. Śpiewa, gra na gitarze, komponuje, pisze teksty. Na koncertach towarzyszy jej wyłącznie perkusja i bas. Podczas występu na Spring Brake Showcase Festival & Conference 2014, przez niektórych uznana została za największe odkrycie – co ciekawe, był to zaledwie  jej drugi koncert. Przemyslaw Gulda z portalu gazeta.pl napisał wtedy ”największym festiwalowym odkryciem okazała się Agyness B. Marry – młoda dziewczyna z gitarą, która niemal powaliła publiczność na kolana swoim bezczelnym, brudnym, surowym rock`n`rollem. Mimo świadomie uproszczonej formy jej piosenek, bez trudu można było usłyszeć, na jak bardzo przebojowych melodiach są oparte i jak ciekawym głosem dysponuje młoda artystka”.

Z kolei wyróżnienie otrzymane od jury konkursu Hortex Rytmy Młodych pozwoliło wystąpić  jej na głównej scenie ubiegłorocznego festiwalu w Jarocinie. W listopadzie zagrała podczas Europejskich Targów Muzycznych „Co jest grane?” w Warszawie. Występowała też jako support przed Brodką, Skubasem, czy Ballet School.

Polecane