AK-47 do fanów:


2016.07.19

opublikował:

AK-47 do fanów:

AK-47 odniósł się do zamachu terrorystycznego w Nicei.

Przed kilkoma dniami światem ponownie wstrząsnął zamach terrorystyczny, do którego doszło we Francji. W goszczącej jeszcze niedawno piłkarzy i kibiców podczas Euro 2016 Nicei zginęło ponad 80 osób. AK-47 ustosunkował się do zamachu zaznaczając jednak, że prezentuje jedynie swój pogląd i nie zamierza narzucać go nikomu jako obowiązujący. To tylko moja opinia. Nie prawda, a punkt widzenia – wyjaśnił.

O zamachowcach AK-47 pisze w następujący sposób: To co miało miejsce w Nicei, to zabieg zupełnie ten sam co w Paryżu, Bostonie czy Nowym Jorku i pamiętny WTC, i holograficzne samoloty. Kto wie czy zamachowcy to nie ofiary bądź służbiści, poddani programowi MK Ultra, czyli kontroli umysłu. Podczas II wojny światowej, naziści jako twór finansjery na usługach Babilonu (m.in. dzisiejszego Watykanu) stosowali mind control na swoich żołnierzykach.

Raper zauważa, że wydarzenia z Francji nie są smutnym wyjątkiem, ale elementem naszej rzeczywistości. Od II wojny światowej świat pogrążony jest w konflikcie. Zauważcie, jak sztucznie wykreowana ewolucja techniczna się zmienia na przełomie ostatnich stu lat. Ciężko nazwać to krokiem milowym, biorąc pod uwagę kontrolowany „rozwoj” na przełomie 2 tysięcy lat. You know what I mean. „Przygotujcie się na jazdę nie z tej ziemi”. Przygotowują nas – Ziemian – do niej od momentu, gdy Babilon zawładnął ziemią i wprowadzono system monetarny. Nas – Polaków – przygotowuje się do bycia mięsem armatnim, gdy to Słowian podzielono, mordowano i wyplewiano, jak do teraz, a w ostatnim czasie od 25 lat. (…) Uważajcie na siebie i omijajcie masowe imprezy, duże aglomeracje, miasta, jako że zwabiają nas tam, by powoli, w ciszy zabijać. Problem, reakcja, rozwiązanie jak mawia David Icke. Temu procesowi jesteśmy poddani. Od częstotliwości Haarp, po fałszywe flagi zamachowców z Isis, która jest tworem kultu słońca, czyli tego samego kultu, który sprawuje władzę na świecie od przybycia Słońca, „Boga”. Wszystko po to, by szczelnie kontrolować rodzaj ludzki i mieć pewność, że ludzka uwaga skupiona jest na wojnach i całym śmietniku jakim jest matrix, a nie na rozwoju duchowym i doświadczaniu sekretu. Sekret to oświecenie ducha. Połączenie ze źródłem. Dlatego jest to tak ukryta wiedza. Wiedza duchowa i jej potęga.

Współczuję nam wszystkim, że przyszło nam żyć w kolejnej kontrolowanej gierce, w której rodzaj ludzki odgrywa główną rolę. Nie dajcie się zwieść dezinformacji i praniu mózgu. W każdym razie, nie obawiajcie się. Nasze istnienie opiera się na kreacji twórczej i życie na ziemi w sztucznej klatce, jaką jest przyziemna rzeczywistość to kropla w oceanie nieskończoności. Strach to ego. Miłość to serce i nim się kierujmy. W jedności siła, w miłości jedność – zakończył AK-47.

 

Polecane

Share This