Akcja fanów na koncercie Placebo


2009.11.09

opublikował:

Akcja fanów na koncercie Placebo

Po widowiskowych „żywych flagach” na koncertach U2 w Polsce, czy śpiewaniu „Sto lat” Madonnie czas na… puszczanie baniek!

Zespół Placebo 19 listopada 2009 roku po raz kolejny odwiedzi nasz kraj występując na warszawskim Torwarze. Jak sami twierdzą, jest to dla nich wyjątkowa trasa koncertowa, dlatego też polscy fani chcą podziękować zespołowi za drugi, tegoroczny koncert oraz za nową płytę w wyjątkowy sposób. W związku z tym zademonstrują amatorski pokaz puszczania baniek mydlanych, które – jak mają nadzieje – puszczać razem z nimi będą wszyscy obecni na koncercie. Wystarczy uzbroić się w mały pojemnik takich baniek (w każdym kiosku za 1,50zł) i gdy tylko zespół zagra pierwsze takty piosenki „Speak In Tongues” wraz z wszystkimi zacząć je puszczać. Efektem, nawet przy mniejszej liczbie puszczających, powinna być piękna gra świateł, którą napewno zauważy także zespół.

Więcej szczegółów na forum polskich fanów Placebo – http://www.forum.placebo.prv.pl lub MySpace – http://www.myspace.com/placeboforumpl.

Dodatkowo Fani skupieni wokół Polskiego forum Placebo po koncercie zapraszają na „Placebo Afterparty for MTVEXIT & LaStrada”, z którego cały dochód zostanie przeznaczony dla fundacji LaStrada, zajmującej się między innymi problemem handlu ludźmi.

Podczas Afterparty odbędzie się aukcja płyt, singli i gadżetów Placebo, która zasili całkowity dochód z imprezy. Odbędą się także projekcje koncertów Placebo i dokumentów poświęconych problematyce przemytu i wyzysku ludzi.

Oprócz tego mamy w rękawie kilka niespodzianek oraz gwarantujemy masę dobrej zabawy w doborowym towarzystwie przy dźwiękach Placebo oraz okazję do podzielenia się pokoncertowymi emocjami na gorąco!

Na Afterparty po koncercie 19 listopada 2009 w Obiekt Znaleziony [pl. Małachowskiego 3, w podziemiach Zachęty]

Polecane

Share This