Alberto komentuje kuriozalne zachowanie policji na Orlenie w Rymaniu


2021.03.01

opublikował:

Alberto komentuje kuriozalne zachowanie policji na Orlenie w Rymaniu

Przypomnijmy, że na stacji benzynowej Orlenu w Rymaniu doszło do niecodziennej sytuacji. 37-latka wjechała swoim BMW przez szybę do stacji benzynowej. Na krążącym po sieci filmie widać, jak kobieta cofa samochód, po czym z impetem wjeżdża w stację. Cofa, a następnie ucieka w nieznanym kierunku. Na stacji widzimy także dwóch policjantów, którzy w wyjątkowo nieudolny sposób starają się zapobiec całej sytuacji. Są bardzo niezdecydowani i to świadkowie całego zdarzenia mówią im co mają robić. Najgorszym wydaje się fakt, że stróże prawa oddają strzały w kierunku samochodu, który stoi tuż przy dystrybutorze paliwa… Finał akcji jest taki, że kobieta bez większych problemów ucieka. Jak się później okazało, po przejechaniu ponad 30 kilometrów i dotarciu do Koszalina, 37-lata sama zgłosiła się na tamtejszą komendę.

Nieudolną akcję policjantów na swoim story skomentował Alberto. Raper zamieścił film z całego zdarzenia i napisał:

– O jaranie się do ludzi czepiają, a jak jest akcja to miękkie parówki:-)))

Zbuku nagrał z Alberto i Josefem Bratanem?

„Cisza przed burzą” – komentuje raper.

Przed kilkoma dniami w sieci pojawił się klip do premierowego kawałka Zbuka „Droga sąsiadko”. Artysta zapowiada nim swoją szóstą solową płytę „Człowiek”.

– Numer powstał w czasie lockdownu, kiedy relacje sąsiedzkie nabrały nowego znaczenia, szczególnie podczas remontów generalnych czy tworzenia muzyki w domu – dowiadujemy się z opisu klipu na YouTube.

„Człowiek” jest dla Zbuka początkiem nowego rozdziału w karierze. Artysta wydaje album w barwach własnego labelu Young Blood. Na preorder.pl trwa przedsprzedaż edycji specjalnej, której szczegółową zawartość poznamy wkrótce. Na szóstym krążku Zbuka mamy usłyszeć, jak artysta dojrzał i ewoluował jako człowiek i raper. „Człowiek ma być najdojrzalszą produkcją w jego życiu, na której Zbuku podejmie szereg trudnych i kontrowersyjnych tematów społecznych.

Promocja materiału dopiero ruszyła, więc w najbliższych tygodniach możemy się spodziewać jeszcze kilku singli. Być może w jednym z nich usłyszymy Alberto i Josefa Bratana. Z opublikowanego na instagramowym profilu Zbuka zdjęcia można wywnioskować, że artysta nagrał kawałek z podopiecznymi Malika Montany.

– Cisza przed burzą – pisze pod zdjęciem Zbuku, przypominając o trwającym preorderze.

Polecane

Share This