Alberto łakomym kąskiem dla federacji freakfightowych. Jest kolejny chętny do walki z reprezentantem GM2L


2021.10.27

opublikował:

Alberto łakomym kąskiem dla federacji freakfightowych. Jest kolejny chętny do walki z reprezentantem GM2L

fot. kadr z wideo

Czyżby Alberto miał dołączyć wkrótce do Josefa Bratana, próbując swoich sił we freak fighcie? Kilka dni temu Paweł Tyburski wyzwał go na pojedynek, co raper skwitował krótkim: – Dawaj dobry hajs, a ja dam dobrą walkę.

Wygląda więc na to, że sprawa pojedynku reprezentanta GM2L jest otwarta, a patrząc na jego popularność wydaje się, że raper będzie łakomym kąskiem dla federacji freakowych. Tym bardziej, że powoli ustawia się do niego kolejka chętnych. Do Tyburskiego dołączył popularny YouTuber Medusa, który także chętnie zmierzy się z Alberto.

Alberto Loki, słyszałem, że chcesz walczyć. Decydujesz się na mocny ruch. Meduska cały czas czeka na walkę w High League. Jeżeli jesteś chętny, żeby zawalczyć z Youtuberem i się sprawdzić, ja chętnie cię sprawdzę. Zobaczymy, czy jesteś tak mocny jak śpiewasz. „Bomba na banię, kończymy balet” – robimy to. Czekam na odpowiedź, mordeczko, lecimy z tym – deklaruje Medusa.

Medusa ma już za sobą dwie walki w barwach Fame MMA. Jego bilans wynosi 1:1. Alberto póki co nie odpowiedział na wezwanie.

Polecane

Share This