Alberto skomentował imponującą wygraną Araba


2020.11.23

opublikował:

Alberto skomentował imponującą wygraną Araba

fot. kadr z wideo

Przypomnijmy, że w sobotę Arab zadebiutował na FAME MMA 8. Jego przeciwnikiem był faworyzowany Paweł „Tybori” Tyburski. Raper jednak nie dał mu najmniejszych szans na wygraną.

Arab na samym początku pierwszej rundy przeszedł do parteru. Bliski był zakończenia walki już początkowej fazie starcia – Tybori jednak zdołał w ostatniej chwili uniknąć duszenia ze strony przeciwnika. Pierwsza runda na pewno dla Araba. Drugą rundę Arab także rozpoczął od natychmiastowego przejścia do parteru. Mimo wielu prób w Tyburskiego wyjścia z opresji, techniczna przewaga Araba była widoczna przez całą rundę. Bez żadnych wątpliwości druga runda dla Araba. W trzeciej rundzie Paweł zdołał dwa razy wybronić ataki Araba. Przy trzeciej próbie Gabriel rzucił jednak Tyburskim jak workiem i po raz trzeci atakował przeciwnika z góry. Tybori nie zagroził jego wygranej nawet przez moment. Oficjalne ogłoszenie wyniku było tylko formalnością.

– Do samego końca obawiałem się Pawła. Szacunek – wiem, że Pawłowi wypadł przeciwnik, ale wziął walkę ze mną – powiedział po walce Arab.

Nieco wcześniej Arab przyznał, że jednym z przeciwników, z którym miał zawalczyć był Alberto. W „Oceń wersy” – cyklu video serwisu Rapnews, Arab powiedział, że prowadzone były z nim rozmowy na temat walki z Alberto. Raper przyznał, że zanim zdecydował się na walkę z Pawłem Tyburskim miał propozycję zmierzenia się z podopiecznym Malika.

Znakomitą postawę Araba w walce.z Tyborim skomentował teraz Alberto.

– Zajebiście byczku. Teraz widzę, że możemy zawalczyć – napisał Alberto.

Czy to oznacza, że na gali FAME MMA 9 jest szansa na pojedynek Arab vs Alberto? Pewnie wkrótce się p tym przekonamy.

Polecane

Share This