Alberto z bardzo ważnym dla debiutanta wyróżnieniem


2021.02.12

opublikował:

Alberto z bardzo ważnym dla debiutanta wyróżnieniem

Alberto przebojem zdobył polską scenę rapową. Jego debiutancki numer „Dwutakt” od dnia premiery spotykał się ze znakomitym odbiorem. Dziś, po czterech miesiącach, na liczniku pod klipem stworzonym przez Marathon Films licznik pokazuje ponad 16 milionów wyświetleń. Jak na debiut to wynik godny pozazdroszczenia. Tak samo jak wyróżnienie, którym dziś pochwalił się Alberto – „Dwutakt” pokryła się właśnie platyną.

– Dziękuję wszystkim ziomalom za odbiór mojego pierwszego singla 💪🏾 💿. ⚠️Drugi już w natarciu 🤫⏳ – napisał raper.

 

Nowe oblicze Alberto: „Mocniej, ale z kulturą” – reprezentant GM2L zapowiedział nową współpracę.

Na początku roku Alberto zapowiadał, że jeszcze w styczniu w sieci pojawi się jego nowy singiel „Z bratem zarabiam papier”. Piosenka do tej pory nie ujrzała światła dziennego, dostaliśmy natomiast singiel „Wuwua” Josefa i Malika Montany. Fani nadal czekają na obiecany kawałek, tymczasem Albert już zapowiada kolejną kooperację – tym razem z mieszkającą w Warszawie wokalistką Vee.

Booom!! Niebawem towar z tą uroczą panią wjedzie na peron, mordeczki. Będziecie mogli tam usłyszeć mnie w nieco innej odsłonie – mocnej, ale z kulturą. A wokal Saveesy przyprawi was o dreszcze. Bądźcie czujni – zapowiedział Alberto.

Z instagramowego profilu Vee dowiadujemy się, że piosenka będzie nosiła tytuł „Inni” i usłyszymy w niej kogoś jeszcze. Kogo? Tego na razie artyści nie zdradzają.

Polecane


Share This