Alberto z nowym numerem – czy „Czarny charakter” powtórzy sukces „Dwutaktu”?


2020.11.24

opublikował:

Alberto z nowym numerem – czy „Czarny charakter” powtórzy sukces „Dwutaktu”?

Na kanale #GM2LTV pojawił się klip do najnowszego numeru Alberto, zatytułowanego „Czarny charakter„. Kawałek promuje film Konrada NiewolskiegoAsymetria„. Zarówno numer jak i klip utrzymane są w klimacie pierwszego kawałka Alberto. Przypomnijmy, że „Dwutakt” od 6 października został odtworzony na YouTube ponad osiem milionów razy. Co więcej debiut podopiecznego Malika Montany został bardzo dobrze odebrany przez środowisko rapowe.

 

 

Za produkcję „Czarnego charakteru” odpowiada Olek, a teledysk został stworzony przez Dark Records & Marathon Films.

Muzyka z „Asymetrii”

Street Autonomy oraz Dark Studio prezentują soundtrack do jednej z najgłośniejszych premier kinowych tego roku, czyli „Asymetrii” w reżyserii Konrada Niewolskiego. Na albumie udzieliła się ścisła czołówka polskiego rapu, m.in. Sarius, Kabe, Kacper HTA, Gibbs i Peja. Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest „Lelele” w wykonaniu Księcia Kapoty i Aviego – niesamowity, utrzymany w filmowej stylistyce klip możecie zobaczyć na Youtube.

Bezkompromisowe, nierzadko brutalne opisy rzeczywistości położone na soczystych, pełnokrwistych bitach – „Asymetria” to bardzo mocne uderzenie dla ludzi o mocnych nerwach. Tu nie ma miejsca na kalkulację i humorystyczne wersy – to ciężkie działa wytoczone przez topowych artystów polskiej sceny rapowej.

Ścieżkę dźwiękową do „Asymetrii” możecie zamawiać po kliknięciu na okładkę poniżej.

Polecane

Share This