Alberto zakłada własny kanał. Co dalej z GM2L?

Raper zapowiedział nowy singiel.


2021.08.03

opublikował:

Alberto zakłada własny kanał. Co dalej z GM2L?

fot. mat. pras.

Jesienią Alberto wszedł szturmem na scenę, publikując na kanale GM2L singiel „Dwutakt”. To właśnie kanał wytwórni Malika Montany jest miejscem, w którym spodziewalibyśmy się słyszeć jego kolejne kawałki, tymczasem Alberto właśnie zapowiedział, że jego nowy singiel pojawi się gdzie indziej – na jego kanale #miejskajunglaTV. Póki co można tam znaleźć dwa materiały – snippet nowego numeru oraz przebitki z festiwalu Czeluść. Nowy numer ma się pojawić, kiedy kanał zdobędzie 10 tysięcy subskrybentów. Póki co raperowi udało się osiągnąć 11 procent tej liczby.

Czy założenie nowego kanału oznacza rozbrat z GM2L? Brak oficjalnych informacji na ten temat, ale Malik Montana nadal lajkuje posty Alberto, panowie nadal obserwują się na Instagramie. Przypomnijmy, że single promujące „Pleśń” Guziora także nie pojawiały się na kanale wytwórni QueQuality tylko na własnym kanale Guziora. Być może labele koncentrujące się coraz bardziej na platformach streamingowych, a nie na YouTube będą szły właśnie w tę stronę, by „rozrzucać” swoich graczy po różnych kanałach.

Czym ma być #miejskajunglaTV? – Wjedzie tam pierwszy mocny drill z klipem. Dopiero po osiągnięciu 10 tysięcy subskrybcji. Pokażcie mi, że jesteście, bo czas ruszyć szturmem na mój nowy kanał. Specjalnie dla was będę wypuszczał w c**j drillowych nowości jak i wiele innych świeżych brzmień od mojej całej ekipy z Miejskiej Jungli – zapowiada Alberto.

Polecane

Share This