Alberto zdradził, dlaczego nie zobaczymy go na gali Fame MMA


2021.01.09

opublikował:

Alberto zdradził, dlaczego nie zobaczymy go na gali Fame MMA

fot. mat. pras.

Trzy miesiące po premierze klip do „Dwutaktu” Alberto ma już niemal 12,5 mln wyświetleń na YouTube, kolejne 5,8 mln artysta ma „nabite” na Spotify. W polskim rapie dawno nie było tak mocnego wejścia, trudno się więc dziwić, że reprezentant GM2L skupia na sobie tyle uwagi.

Od czasu premiery „Dwutaktu” usłyszeliśmy jeszcze „Czarny charakter” z soundtracku do „Asymetrii”, a prawdopodobnie jeszcze w styczniu w sieci pojawi się trzeci singiel podopiecznego Malika Montany. W tym miesiącu na kanał GM2L mają trafić trzy nowości. Jedną z nich będzie numer „Z bratem zarabiam papier” nagrany przez Alberto z Josefem Bratanem.

W trakcie instagramowego Q&A Alberto stwierdził, że jest reprezentuje polski drill poza granicami Polski, ale jednocześnie zadeklarował, że wkrótce usłyszymy go także w innym klimacie.

Nie ograniczam się do drillu. Mam duży wachlarz. W tym roku usłyszycie – zapowiedział.

Sprawdź też: Alberto z konkretnym przekazem dla rządu

Artysta stwierdził także, że jedynym co powstrzymuje go przed szybkim zawojowaniem polskiego rynku, jest pandemia koronawirusa, choć sam jest wobec niej – delikatnie mówiąc – sceptyczny.

Gdyby nie farmazon Covid-19 i obostrzenia, to bym zdominował rap grę w PL – ocenił Alberto.

Odpowiadając na pytania fanów raper wyjaśnił także, dlaczego nie mamy co liczyć na to, że pojawi się w oktagonie na jednej z gal Fame MMA, przynajmniej na razie.

Nie będzie walki, bo po pierwsze – najpierw chcę wydać epkę, a po drugie – obecnie ich na mnie nie stać – napisał artysta.

Polecane

Share This