Album Miley Cyrus debiutuje na pierwszym miejscu na Spotify


2020.12.09

opublikował:

Album Miley Cyrus debiutuje na pierwszym miejscu na Spotify

Nowa płyta Miley Cyrus „Plastic Hearts” zadebiutowała na pierwszym miejscu najczęściej słuchanych albumów w Polsce na Spotify. W pierwszym tygodniu od premiery album Miley znalazł się na szczycie zestawienia przygotowanego przez serwis streamingowy.

Nowy album Miley odnosi sukcesy na całym świecie. Płyta trafiła na pierwsze miejsce zestawiania Billboard’s Top Rock Albums w Stanach oraz na drugie miejsce listy Billboard 200. „Plastic Hearts” zadebiutowało w top 10 w ponad 10 krajach, a utwory z płyty zostały już odsłuchane ponad 750 milionów razy w serwisach streamingowych.

Płyta spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno słuchaczy, jak i krytyków:

„Najodważniejszy i najlepszy album w karierze Miley Cyrus” – Onet

„Miley nagrała płytę przede wszystkim dla tych, co tęsknią za radiem z lat 90., gdzie numery rockowe sąsiadowały z hitami Britney Spears, a grzeczne, koturnowe ballady biły się o pierwsze miejsca list przebojów z orgiastycznym electro” – Gazeta Wyborcza

„Gratuluję Miley Cyrus, udało Ci się uratować 2020 i wydać album roku” – All About Music

„Może rock wcale nie umarł – jest teraz w niezwykle zdolnych dłoniach Miley Cyrus” – The New York Times

„Plastic Hearts to najbardziej pewny siebie album w dorobku Miley Cyrus” – Rolling Stone

„Podejmując refleksję nad swoimi najgorszymi czasami, na którą pozwala tylko dorosłość, Miley Cyrus nagrała swój najlepszy album” – Vulture.

Album Miley Cyrus promują single „Midnight Sky” oraz „Prisoner” ft. Dua Lipa. Campowy teledysk, wyreżyserowany przez Alanę Oherlihy oraz Miley, ma już 30 milionów wyświetleń.

Polecane


Share This