Album Nicole Scherzinger coraz bliżej


2011.05.06

opublikował:

Album Nicole Scherzinger coraz bliżej

20 maja ukaże się debiutancki album Nicole Scherzinger zatytułowany „Killer Love”. Ostatnio wokalistka podbiła listy przebojów na całym świecie singlami „Poison” i  „Don’t Hold Your Breath”, które znajdą się na nowym krążku.

Po debiucie w 2005 roku, The Pussycat Dolls stały się najlepszą żeńską grupą tej dekady. W ich dorobku znalazły się dwie płyty. Krążek „PCD” z 2005 roku zawierał takie hity jak „Don’t Cha”, „Stickwitu” i „Buttons”, natomiast płyta „Doll Domiation” przyniosła single „When I Grow Up”, „I Hate This Part” i nagrodzoną Oskarem piosenkę z kinowego hitu „Slumdog Millionaire” – „Jai Ho (You Are My Destiny)”. Pussycat Dolls mają na swoim koncie dwie nagrody Billboardu oraz dwie statuetki MTV Video Music Awards. Zespół koncertował wspólnie z Britney Spears, Christiną Aguilerą i The Black Eyed Peas.

Ostatnie dwa lata, już solowej kariery, były bardzo pracowite dla Nicole, która oprócz śpiewania zajmuje się również pisaniem piosenek, tańcem oraz aktorstwem. Nicole wygrała dziesiątą edycję amerykańskiej wersji „Tańca z gwiazdami” stając się posiadaczką Kryształowej Kuli. Wystąpiła również gościnnie w komediowym serialu „Jak poznałem Waszą matkę”.  Gwiazda tego serialu, Neil Patrick Harris wybrał Scherzinger do obsady nagrodzonego nagrodą Tony musicalu „Rent”, który wystawiono w Hollywod Bowl w 2010 roku.

Polecane

Share This