J. Cole publikuje nowy freestyle


2018.08.08

opublikował:

J. Cole publikuje nowy freestyle

foto: kadr z materiału wideo

Dopiero co J. Cole pisał na swoim Twitterze, że szuka beatów, a już zdążył opublikować nowy numer. Utwór nazywa się „Album Of The Year” i ekskluzywnie pojawił się na kanale World Star Hip-Hop. Kawałek został nagrany na beacie „Oochie Wally” Nasa.

Utwór najprawdopodobniej znajdzie się na mixtapie „The Off Season”, który będzie poprzedzał projekt „The Fall Off”, o którym J. Cole mówił na płycie „KOD”.

Nowego utworu można posłuchać poniżej.

J. Cole szuka beatów. Odezwali się pierwsi chętni

J. Cole jest prawdziwą maszyną. Znakomity raper, genialny producent. Czasami jednak warto poprosić o pomoc innych i nie inaczej postanowił postąpić autor “KOD”. Raper napisał na swoim Twitterze, że potrzebuje beatów.

Czy oznacza to, że J. Cole pracuje nad nowym albumem? Nie można tego wykluczyć, ponieważ kilka tygodni temu w wywiadzie dla Angie Martinez powiedział, że pracuje nad pewnym projektem.

Więcej tutaj.

DJ Premier remiksuje kawałek J. Cole’a

DJ Premier opublikował remix zamykającego tegoroczny album J. Cole’a kawałka “1985 (Intro to “The Fall Off”)”. Nowa wersja utworu z “KOD” została oznaczona jako “DJ Premier 1966 Remix” i dowodzi, że Premier pozostaje mistrzem klasycznej szkoły.

Polecane

Share This