Album Ostrego i Hadesa już jutro. Asfalt udostępnia kolejny kawałek


2020.12.10

opublikował:

Album Ostrego i Hadesa już jutro. Asfalt udostępnia kolejny kawałek

fot. mat. pras.

Kiedy O.S.T.R. tradycyjnie pod koniec lutego wydawał nowy album (w tym roku był to „Gniew”) fani nie nastawiali się, że nie będzie to jego jedyne tegoroczne wydawnictwo. Tymczasem jesienią Asfalt zapowiedział „HAO2” – drugą płytę duetu O.S.T.R. x Hades. Na dzień przed premierą wydawnictwa otrzymujemy kolejny promujący je singiel „Monsanto”.

“HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, których po prostu nie można było nie opublikować. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc”.

Drugi długogrający album duetu O.S.T.R. & Hades ukaże się 11 grudnia. Tylko w przedsprzedaży i tylko w asfaltshop.pl gratis od artystów – bonusowy krążek “EP”. Kompleksowej realizacji wizualnej produktu podjęli się Tomasz Zasada i Maciej Pestka.

Polecane


Share This