Alexander Oscar o wewnętrznych demonach


2020.04.07

opublikował:

Alexander Oscar o wewnętrznych demonach

Singiel opowiada o osobie, która poddaje się swoim wewnętrznym demonom. Artysta przyznaje, że sam był w takim miejscu i nie jest to rzecz, z której mógłby być dumny. Oscar postanowił jednak opisać całą sytuację w piosence:

– Ten utwór wiele dla mnie znaczy. W ubiegłym roku graliśmy go wraz z zespołem na każdym koncercie i wyglądało to tak, jakby wszyscy uwielbiali kawałek, mimo że nikt go wcześniej nie słyszał. Dlatego czuję wielki związek z „Bad Intentions”. Mam wiele miłych wspomnień z trasy właśnie z tym kawałkiem. Ludzie tańczą i świetnie się bawią przy tej piosence, ale mam też nadzieję, że mogą się z nim utożsamić w takim czy innym sensie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Lady Gaga zaprezentowała okładkę nowej płyty

Alexander Oscar ma na koncie ponad 100 mln streamów, 4 single w top 5, w tym numer jeden na airplay chart w Danii. „Bad Intentions” to jego drugi singiel wydany w barwach wytwórni Universal. Artysta debiutował albumem „Highs & Lows” w styczniu 2019, który był wynikiem trzech lat nagrań w studiach w Danii, Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. „Number” okazało się przełomem dla Alexa, trafiając na szczyty list przebojów i przekraczając liczbę 20 mln streamów.

SPRAWDŹ TAKŻE: To autentycznie udana, lekka i bezpretensjonalna płyta, która powinna sprawić wam wiele frajdy w tych trudnych czasach – Artur Szklarczyk recenzuje płytę Dua Lipy

Na początku 2019 Oscar wydał utwór „Complicated”, który ma obecnie ponad 30 mln streamów. Artysta promował utwór m.in. w duńskich edycjach programów „X Factor”, „Mam talent!”, „Taniec z gwiazdami” oraz „Good Morning Denmark”. Największy muzyczny magazyn w Danii „Gaffa” nazwał Alexa „artystą skazanym na międzynarodową sławę”. Wykonawca występował już na największych festiwalach w Danii, można go było także usłyszeć na takich imprezach jak By:Larm, JAJAJA, Nuuk Nordic Culture Festival czy Reeperbahn.

SPRAWDŹ TAKŻE: Natalia Szroeder w akustycznej wersji nowego singla

Polecane

Share This