Alice Cooper zaprasza do Doliny Charlotty (wideo)


2013.07.17

opublikował:

Alice Cooper zaprasza do Doliny Charlotty (wideo)

Impreza odbędzie się w tym roku po raz siódmy. Na początku czerwca do Doliny Charlotty zjadą gwiazdy światowego rocka oraz ich wierni słuchacze. Tegoroczna impreza potrwa trzy dni – każdego z nich zobaczymy innego wykonawcę. Pierwszego dnia festiwalu, czyli 1 sierpnia swój niezwykle atrakcyjny, złożony z wielkich hard-rockowych przebojów program przedstawi amerykański, kultowy artysta Alice Cooper. Będzie to niezwykle rzadka w Europie okazja uczestniczenia w widowisku szokującym niecodzienną scenerią. Cooper nie może się już doczekać występu w Polsce, dlatego przygotował specjalny klip, w którym pozdrawia fanów z naszego kraju.

Drugiego sierpnia na estradzie pojawi się John Mayall, nazywany „ojcem białego bluesa”, wyjątkowy wokalista, instrumentalista i kompozytor. Mayall zbliża się do osiemdziesiątych urodzin, ale energii i rewelacyjnej od lat formy mogą mu pozazdrościć młodzi, zresztą w tym roku, na scenie w Dolinie Charlotty towarzyszyć mu będą młodzi muzycy, tworzący kolejną edycję legendarnej grupy „Bluesbreakers”. Będzie też okazja zobaczenia, jak poprzedzając legendarne gwiazdy, poradzą sobie na estradzie młode i nieznane jeszcze szerzej zespoły z Belgii, Niemiec i Ukrainy.

3 sierpnia na scenie pojawi się czarodziej gitary – Carlos Santana. Santana od kilku dekad wciąż zachwyca kunsztem, jego płyty nagrywane z najwybitniejszymi wokalistami, osiągają gigantyczne nakłady.

Polecane

Share This