Alicia Keys w Polsce


2013.03.12

opublikował:

Alicia Keys w Polsce

Jedyny w Polsce koncert autorki takich przebojów jak Fallin’, Girl On Fire czy Empire State of Mind powszechnie znanego jako New York. Poznań na trasie koncertowej „Set The World On Fire” to wydarzenie, na którym trzeba być – tak anonsują występ Alici organizatorzy.

Najgorętsze nazwisko ostatnich lat i zdecydowanie jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek, która od lat utrzymuje się na szczycie światowych list przebojów. Artystka, która właśnie rozpoczęła światowe tourne promuje piąty w swojej dyskografii album zatytułowany „Girl on Fire”. Trasa koncertowa rozpoczęła się w USA i Kanadzie, a już w maju Alicia rozpocznie podróż po Europie. Na liście 27 koncertów, które odbędą się na starym kontynencie, znajdzie się również Poznań.

Stadion Miejski w Poznaniu wyróżnia się spośród aren koncertowych, na których wystąpi Alicia Keys. To jeden z niewielu koncertów typu „open air” w całej trasie, co już dziś daje gwarancję tego, że koncert ten będzie absolutnie wyjątkowy! Niezwykła sceneria, doskonała muzyka i fantastyczna atmosfera sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór. Organizatorzy zadbali o maksymalny komfort wszystkich uczestników. Wszystkie miejsca na koncercie będą siedzące, co oznacza, że całkowita liczba miejsc została zredukowana do 25 000.

Szczegółowe informacje na temat koncertu, jak również ceny biletów zostaną przedstawione na konferencji prasowej, która odbędzie się pod koniec tygodnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Alicia Keys – Set the World on Fire koncert

30 czerwca 2013 na Stadionie Miejskim w Poznaniu

Organizatorem wydarzenia jest MyMusic

Polecane

Share This