Alicja Szemplińska w duecie z topowym raperem młodego pokolenia


2021.12.02

opublikował:

Alicja Szemplińska w duecie z topowym raperem młodego pokolenia

Zaledwie miesiąc po ostatniej premierze, Alicja serwuje nam kolejny singiel i to nie solo, lecz w doborowym towarzystwie. W najnowszym utworze do młodej artystki dołączył Hodak – polski raper, znany chociażby za sprawą swojego największego hitu „Oh No!”, jak i niedawnego gościnnego występu na albumie „NIC” Sokoła.

Singiel „Spójrz” to kolejna po wydanym niedawno „Ej, Stop!” propozycja Alicji, w której artystka odkrywa nowe dla siebie grunty muzyczne i bawi się swoim artystycznym wyrazem. Wokalistka nie ukrywa, że od zawsze inspirowała ją muzyka r&b i hip-hop, a otworzenie się na te gatunki w swoich autorskich utworach było jej wielkim – teraz już spełnionym – marzeniem. W piosence wyraźnie rysuje się mocny energiczny bit, który w połączeniu z chwytliwym tekstem tworzy lekką i przyjemną do słuchania całość. Współpraca z Hodakiem niewątpliwie dała Alicji okazję do sprawdzenia się w nowej estetyce, a efekty tejże współpracy można ocenić nie tylko muzycznie, lecz także oglądając powstały do utworu klip, za którego wyprodukowanie odpowiadało tym razem WOW Pictures.

– Moment premiery nowego singla, to miks najróżniejszych emocji. Od oczywistej ekscytacji, przez niecierpliwość, strach czy poczucie niepewności, po satysfakcję i radość, a dziś nawet dumę! Moje ukochane R&B połączyło się z Hip-hopem. Dwa, bardzo bliskie sobie gatunki w mojej najnowszej piosence „Spójrz” to wynik współpracy z @hodvk i @bem8s . Bardzo dziękuję za ten czas, za Waszą energię, za wspólną pracę w studiu i na planie klipu – napisała tuż po premierze numeru Alicja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ALICJA (@aliciaszemplinska)

Polecane

Share This