Alkopoligamia zaprasza na urodziny


2015.11.20

opublikował:

Alkopoligamia zaprasza na urodziny

Organizatorzy i jubilaci piszą sami o sobie:

W tym roku wydaliśmy płyty Albo Inaczej, Zetenwupe, Leha, Kuby Knapa i Małych Miast oraz mixtape LOVEYOURSONGS Tego Typa Mesa i Black Belt Grega. Jak planujemy świętować nasze dziewiąte urodziny? To będzie jak wakacje w Vegas, gdzie nie spojrzysz – rozrywka. Wyobraźcie sobie koło ruletki, gdzie zamiast cyfr są nazwy Alkopoligamistów i każda z nich ma magnes. Teraz rzućmy garść metalowych kulek. Bank rozbity!

Na scenie będziecie mogli zobaczyć wszystkich wyżej wymienionych artystów (o tym jak dokładnie będzie wyglądał akcent Albo Inaczej powiemy, ale jeszcze nie teraz)! Do tego Ten Typ Mes zagra ze swoim Live Bandem po raz pierwszy w Warszawie w pełnej krasie! Brzmi jak noc asów? Dokładnie tak będzie!


 

Bo lubimy się bawić, ale nie w półśrodki. Powoli znaczymy melanżową talię kart tak, by urodzinowej nocy wygrał każdy. Wsuwamy w nią też kilka jokerów, o których poinformujemy was bliżej wydarzenia. Zacieramy ręce, już za niewiele ponad tydzień impreza, która nikomu nie pozwoli wytrwać z twarzą pokerzysty! Gdzie odbędzie się cała operacja? W nowym 1500, czyli przy Emilii Plater 29.


 

Spieszcie się kupować bilety, bo znikają szybciej niż żetony w kasynie!


 

 

 

Polecane

Share This