All About Respect


2009.11.18

opublikował:

All About Respect

Już 21. listopada warszawską Czarną Dzielnicą zawładną najlepsi tancerze w Polsce. Tego dnia w stołecznym klubie Harlem zmierzą się 4 najlepsze kolektywy street dance w kraju!

 

O wyborze ekip zadecydowały zarówno osiągnięcia, jak i aktywność ich członków na polskiej scenie. W związku z tym, o tytuł najlepszej formacji walczyć będą: Enzym Crew, DPS Kollektiv, KontraBanda Crew oraz TST Crew. Wszystkie z nich zaprezentują szczyt swoich możliwości, wyciągną prawdziwe asy z rękawów i udowodnią, że taniec to ich największa pasja i sposób na życie. Wszystko to, aby zdobyć Wasz szacunek. Uznanie klubowiczów będzie bowiem dla nich kluczową sprawą, gdyż podczas tej imprezy to właśnie publiczność oceniać będzie zacięte zmagania tancerzy i zadecyduje o tym, kto zwycięży. Czeka nas zatem niesamowite, niezwykle emocjonujące taneczne show na najwyższym poziomie, którego nie można przegapić!

 

Niepowtarzalną atmosferę podgrzewać będą prowadzący: mistrz polskiej sceny beatbox, finalista programu „Mam Talent” – Blady Kris, a także nieoceniona Ania „YouYa” Jujka – choreografka oraz instruktorka tańca z ogromnym doświadczeniem, znana m.in. z programu „You Can Dance”. O niezwykły muzyczny mix najlepszego hip-hop`u, r&b oraz funk`u – zarówno podczas bitwy, jak i najlepszego w mieście afterparty – zadbają: trójmiejski mistrz gramofonów, znany z najlepszych imprez na wybrzeżu oraz w całej Polsce – Dj. Eddie,  Dj. Papi – tancerz breakdance oraz Dj, który zaserwuje rywalizującym ze sobą tancerzom najbardziej rytmiczne numery; a także Dj. Hubson oraz Dj. Sim – na co dzień związani z Klubem Harlem, znani z najlepszych warszawskich imprez.

ALL ABOUT RESPECT w skrócie:

Na parkiecie: Enzym Crew, DPS Kollektiv, KontraBanda Crew, TST Crew.

Na mikrofonach: Blady Kris, Ania Jujka.

Za gramofonami:  Dj. Eddie, Dj. Papi, Dj. Hubson, Dj. Sim.

Na barze: Wódka Red Bull za 12PLN przez całą noc!

Start: 21:00, do ostatniego gościa/ selekcja [impreza tylko dla osób pełnoletnich].

Wstęp: Panie 10PLN / Panowie 15PLN [z kartą klubową wstęp wolny dla jej posiadacza].

Klub Harlem, ul. Kolejowa 8/10, Warszawa.

Więcej informacji na http://www.warsaw-harlem.com.

ALL ABOUT RESPECT wspierają: 4Fun TV, RMF MAXXX, Naszemiasto.pl, Grono.net, Muzyka.pl, Independent.pl, Korba.pl, Dlaczego.com.pl, CGM.pl, Pora.pl, Hip-hop.pl, Break.pl, Szkolytanca.pl, PL.Spinner.com, Trendz.pl, Klubowa.pl, Rapduma.pl.

Dowiedz się więcej o najlepszych ekipach street Dance w Polsce:

ENZYM CREW istnieje od 2001 roku. Trenerem grupy jest Agnieszka Tempska. ENZYM składa się z młodych ludzi, charakteryzujących się wielkim temperamentem, energią i charyzmą m.in. Czajna, Paula, Maria, Jacek Bajor. Taniec jest ich największą pasją i pozwala wyrażać siebie. ENZYM nie zamyka się tylko na styl hip-hop, spełnia się również w locking`u, wacking`u i house`ie. Grupa ENZYM regularnie bierze udział w licznych turniejach tanecznych. Ich ostatnie osiągnięcie to III miejsce podczas turnieju Hip Hop International – Polskie kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Las Vegas (Poznań 2009).

KontraBanda Crew na polskiej scenie street-dance działa od 2007 r., kiedy to jej członkowie pod tą właśnie nazwą wystąpili na Break-Session 2007. Od tego czasu skład grupy wciąż się kształtuje, dziś można już powiedzieć o dość licznej tanecznej rodzinie – KBC Family. Filozofia grupy jest prosta – miłość do kultury hip-hop, świadomość i bycie jej częścią, a w praktyce – street-dance z mocnym naciskiem na STREET. Tancerze KBC starają się rozwijać swoje umiejętności w oparciu o wszechstronność, specjalizują się w różnych stylach – tj. popping, locking, hip-hop, house, krumping. Członkowie KBC jak dotąd regularnie biorą udział we wszystkich ważniejszych wydarzeniach tanecznych w kraju, podejmują również wyzwania za granicą.

DPS Kollektiv to bardzo świeża ekipa street dance. Tancerze, którzy wchodzą w jej obecny skład stanowią czołówkę polskiej undergroundowej sceny street dance. Na początku Dobry Polski Styl zakiełkował w głowie Pawła Krupy jako projekt taneczny zrzeszający najlepszych street dancerów Polski. Jednak bardzo szybko okazało się, że większa część ekipy pragnie rozszerzyć wzajemną współpracę. I tak, po ponad sześciu miesiącach planów, wspólnych treningów i pokazów powstała oficjalna ekipa DPS Kollektiv, w skład której wchodzą: Kari, Lipskee, Jolanda, Batman, Temps i Pablo (a także gościnnie B-boy Meks). W DPS tańczą reprezentanci i specjaliści od wszystkich stylów mieszczących się w szeroko pojętym street dance: hip-hop, house, popping & bogaloo, locking, krumping oraz b-boying. Członkowie DPS to uznani w Polsce i za granicą tancerze z dużą ilością sukcesów indywidualnych. To także ludzie pełni zapału do dalszej nauki i konfrontacji jako wspólna ekipa.

Grupa TST powstała w 2002 roku. Początkowo istniała pod nazwą R.H.B. Od 2005 roku figuruje na polskiej scenie jako TS TEAM. Ekipa do niedawna trenowała pod pieczą Sypiego, obecnie tworzą ją Buba, Ewulin, Ryfa, Mamooshka, Nana i Warkocz. TST specjalizuje się w Hip-Hop Dance, ale jak wszyscy oldschool`owcy, dziewczyny wielbią Breakdance, Popping, Locking i House. TST jest silnie zakorzenione w środowisku Hip-Hop`owym i działa na wielu polach tej kultury. Grupa ma na swoim koncie niezliczone wyjazdy, starty w contestach oraz undergroundowe jamy i walki, a także pokazy na eventach takich jak NuSoulCity, FreakyBastards, Support przed WWO, Support przed HZD, Praska Gala Boksu.

Polecane

Share This