„All inclusive, osiem gwiazdek” – Szparagi i Guova zapraszają do „Hotelu Femina”


2021.03.08

opublikował:

„All inclusive, osiem gwiazdek” – Szparagi i Guova zapraszają do „Hotelu Femina”

fot. YouTube

Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak, czyli autorki kanału Szparagi traktują rzeczy z przymrużeniem oka, tym razem jednak są bardzo serio. W sieci pojawił się klip do piosenki „Hotel Femina ***** ***”, który odnosi się do sytuacji kobiet w Polsce, w tym do niedawnych protestów przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. – Witaj w Hotelu Femina, all inclusive, osiem gwiazdek i siostrzana siła – komentują autorki, podkreślając, że Dzień Kobiet to dla nich kolejna możliwość poruszenia ważnych tematów.

Natalia i Karolina zapraszają do „Hotelu Femina” wspólnie z Guovą, która w swojej zwrotce podkreśla, że protestujące na ulicach polskich miast kobiety „idą po wolność, a nie po hajs”.

Sprawdź także: Rosalie. w kapitalnej przeróbce hitu O.N.A.

W dniu święta kobiet mocne przesłanie wraz z życzeniami dla pań ma również Dziarma.

Czego życzę kobietom? Życzę przede wszystkim tego, żeby do ich macic zaglądał tylko lekarz i ich chłop albo baba. Życzę lepszej edukacji seksualnej w tym kraju. Fajnie by było, gdyby kiedyś były darmowe tampony albo jakaś dodatkowa pomoc dla kobiet, których nie stać na środki czystości. Fajnie by było, gdyby były rozdawane prezerwatywy i uczono by, że to nie jest złe, że kobieta też może mieć przy sobie prezerwatywę. Życzę nam tego, byśmy mogły bez napiętnowania społecznego zawierać relacje, jakie chcemy, z kim chcemy. Czy z kobietą, czy z facetem, czy na tydzień, czy na całe życie. To z kim sypiamy, z kim się spotykamy, to jest nasza sprawa. Życzę nam wszystkim, by kobieta nie była oceniana w tym kraju przez pryzmat tego, ile ciała pokazuje w Internecie i w jaki sposób ubiera się na co dzień. Życzę nam wszystkim, żeby żadna kobieta nigdy nie czuła się gorsza przez to, że jakiś facet jej nie chciał. Uwierz mi – twojej wartości nie wyznacza jakiś koleś. Twoją wartość widzisz, kiedy patrzysz w lustro. Czaisz? – mówi w stories na Instagramie reprezentantka 2020.

Polecane

Share This