All Time Low na jedynym koncercie w Polsce


2020.02.24

opublikował:

All Time Low na jedynym koncercie w Polsce

fot. mat. pras.

Dobre wieści dla fanów All Time Low. 6 czerwca grupa przyjedzie do Polski, by wystąpić w warszawskiej Stodole. Regularna sprzedaż biletów ruszy w piątek o 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Wcześniej wejściówki będą mogli kupić klienci banku Citi Handlowy i zarejestrowani użytkownicy Ticketmastera.

Założony w 2003 roku na przedmieściach Baltimore w stanie Maryland All Time Low rozpoczął działalność jako licealny zespół coverowy, zanim przekształcił się w melodyjny emo-pop. Wokalista i gitarzysta Alex Gaskarth wraz z gitarzystą Jackiem Barakatem byli współzałożycielami All Time Low, razem z basistą Zackiem Merrickiem i perkusistą Rianem Dawsonem, którzy uzupełniają ich energetyczne brzmienie pop-punk i hałaśliwe występy na żywo.

„So Wrong, It’s Right” ukazał się w 2007 roku, jako pierwszy pełnowymiarowy album zespołu pod skrzydłami wytwórni Hopeless Records. Po tym jak w 2008 roku otrzymali tytuł Zespołu Roku przyznawanego przez Alternative Press, All Time Low powrócił z drugim albumem, „Nothing Personal” w lipcu 2009 roku. Debiutując na czwartym miejscu listy przebojów Billboard, „Nothing Personal” pomógł All Time Low w osiągnięciu statusu jednego z najlepszych zespołów emo pop w branży muzycznej. „Dirty Work” z singlem „I Feel Like Dancin’”, który został wydany w 2011 roku znalazł się na szóstym miejscu na listach przebojów Billboard w tygodniu, w którym został wydany. Ich najnowszy album „It It Still Nothing Personal: A Ten Year Tribute” z 2019 roku, ukazał się wraz z premierą dokumentu ujawniającego proces powstania materiału na płytę.

Polecane

Share This