Almost Famous skończyli prace nad nowym albumem

Bonson, Laikike1 i Soulpete powracają z nowym materiałem


2021.02.23

opublikował:

Almost Famous skończyli prace nad nowym albumem

fot. mat. pras.

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Almost Famous, czyli składu tworzonego przez Bonsona, Laikike1 oraz Soulpete. Na początku roku z instagramowego profilu Soulpete’a dowiedzieliśmy się, że Almost Famous dołączyło do wytwórni Def Jam i w tym roku ukaże się ich drugi krążek. Teraz Bonson ujawnił wiadomość od kolegi ze składu, w której informuje, że album jest już gotowy i teraz przyszedł czas na mastering. Zajmie się nim Eprom.

Dzień dobry, AF nagrane. Niebawem leci do Eproma na master – przekazał Soulpete.

Takie fakty – dopisał Bonson.

Druga płyta Almost Famous ukaże się pod szyldem Def Jam Recordings Poland, ale nie podano jeszcze dokładnej daty premiery.

SPRAWDŹ TAKŻE: Poznaliśmy nowych reprezentantów Def Jamu

Na nowy album Almost Famous fani czekają już od grudnia 2019 roku. To właśnie wtedy po trzech latach ciszy wydawniczej Bonson, Laikike1 i Soulpete zaprezentowali singiel „AF11”. Artyści zaprosili do współpracy DJ-a Te, który zadbał o cuty w nowym kawałku. Nie zdradzili jednak żadnych informacji dotyczących dalszych planów grupy.

Na preorder przyjdzie czas. Chcemy zrobić to dobrze. Po królewsku. Teraz puściliśmy ten numer specjalnie dla Was, bo było obiecane dawno – komentowali wówczas artyści.

Bonson był niedawno gościem jednego z odcinków podcasu Morderstwa Muzyków. 15 lutego 1999 r. kolejna legenda hip-hopu została zamordowana. Big L zmarł po dziewięciu strzałach w twarz i klatkę piersiową podczas strzelaniny samochodowej, która odbyła się na jednej z ulic Harlemu. Gerard Woodley, jeden z przyjaciół rapera, został postrzelony w głowę w pobliżu tej samej ulicy w 2016 roku. Czy te dwie sprawy, które dzieli aż 17 lat, mają ze sobą coś wspólnego? Na to pytanie odpowiedzi szukają twórcy programu oraz reprezentant Def Jamu, Bonson.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane