Aloe Blacc w Empiku Junior


2011.11.07

opublikował:

Aloe Blacc w Empiku Junior

Fani amerykańskiego muzyka będą mieli okazję spotkać się z nim 9 listopada w Empik Junior w Warszawie o godzinie 17.00. Artysta będzie podpisywał plakaty oraz płyty.

Szczegóły koncertu:


Aloe Blacc

9 listopada 2011

Palladium, Warszawa

Start: godz. 20.00

 


Ceny biletów: od 1 października 120 zł, w dniu koncertu 140 zł.

KUP BILET NA TO WYDARZENIE:

Pochodzący z południowej Kalifornii Aloe Blacc rozpoczął swoją karierę muzyczną w 1995 roku. Wspólnie z producentem hip-hopowym Exile (współpracującym m.in. z Mobb Deep, 50 Cent) utworzyli grupę Emanon, która w swej twórczości skupiała się na Indie Rap. Kilka lat później Aloe, podczas europejskiego tournee z grupą Lootpack, poznał mało wówczas znanego producenta i rapera Madlib. Znajomość z Madlibem i jego bratem Oh No, zaowocowała w 2006 roku debiutanckim albumem Aloe Blacc’a Shine Through.


Ostatni album Good Things, który ukazał się w USA nakładem Stones Throw Records w 2010 roku. Producentami albumu są Leon „El” Michels i Jeff Silverman, właściciele wytwórni Truth & Soul. Zespół, który towarzyszył Aloe Blacc podczas nagrywania płyty znany jest, jako The Expressions lub El Michels Affair. Światową sławę przyniósł mi utwór I Need A Dolar , który podbił listy przebojów w Europie i USA. Mieszanka muzyki funk, z domieszką hip – hopu, ociekająca stylem vintage, tak w skrócie można opisać tą wyjątkową piosenkę. Warto dodać, że jest ona również tematem przewodnim popularnego programu telewizji HBO – How To Make It In America.

Aloe jest artystą wszechstronnym – rapuje, śpiewa w dwóch językach (angielskim i hiszpańskim), produkuje, gra na trąbce, świetnie tańczy i ma doskonały kontakt z publicznością. Jego koncert w Polsce z pewnością będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tej jesieni.

Polecane

Share This