alt-J wracają z nową płytą


2018.07.17

opublikował:

alt-J wracają z nową płytą

fot. materiały prasowe

Zespół alt-J ogłosił premierę albumu „REDUXER”, kolekcję 11 reinterpretacji utworów pochodzących z nagrodzonego trzeciego krążka „RELAXER”. Płyta trafi do sprzedaży 28 września nakładem wytwórni Infectious Music. Za nowe aranżacje piosenek odpowiedzialni są fani, przyjaciele muzyków, w tym jedni z najbardziej wpływowych wykonawców hip hopu i producentów muzycznych. Na płycie usłyszymy wokale takich gwiazd jak nominowany do nagrody Grammy GoldLink, paryski raper Lomepal, Kontra K z Berlina, dubliński raper Rejjie Snow, Tuka z Australii, raper PJ Sin Suela z Puerto Rico oraz raperka Little Simz.

Pierwsze informacje o nowym projekcie alt-J pojawiły się wraz z gościnnym występem zespołu w kultowym amerykańskim programie „The Late Show With Stephen Colbert”. Muzykom na scenie towarzyszył znany raper Pusha T oraz Twin Shadow. Artyści wykonali nową wersję popularnego singla „In Cold Blood”.

To żaden sekret, że kochamy hip hop. Tego rodzaju muzyka zawsze nas inspirowała. Od zawsze marzyliśmy, aby nawiązać współpracę z artystami reprezentującymi ten gatunek muzyczny. Dzięki „REDUXER” spełniliśmy to. Bardzo jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego naszej pracy. To globalna płyta. W projekcie wzięli udział artyści i producenci z całego świata – mówi zespół.

Tracklista:

1. 3WW (feat. Little Simz) (OTG Version)
2. In Cold Blood (feat. Pusha T) (Twin Shadow Version)
3. House Of The Rising Sun (feat. Tuka) (Tuka Version)
4. Hit Me Like That Snare (Jimi Charles Moody Version)
5. Deadcrush (feat. Danny Brown) (Alchemist x Trooko Version)
6. Adeline (feat. Paigey Cakey and Hex) (ADP Version)
7. Last Year (feat. GoldLink) (Terrace Martin Version)
8. Pleader (feat. PJ Sin Suela) (Trooko Version)
9. 3WW (feat. Lomepal) (Lomepal Version)
10. In Cold Blood (feat. Kontra K) (Kontra K Version)
11. Hit Me Like That Snare (feat. Rejjie Snow) (Rejjie Snow Version)

Tagi


Polecane

Share This