alyona alyona i Vladimir Couchemar zabierają nas do świata rodem z filmów Wesa Andersona


2020.11.07

opublikował:

alyona alyona i Vladimir Couchemar zabierają nas do świata rodem z filmów Wesa Andersona

Niedawno alyona alyona zaprezentowała singiel „Rayon”, w którym gościnnie pojawił się Fatbelly. Ukraińsko-kazachstański duet wykręcił już prawie milion wyświetleń w serwisie YouTube oraz pojawił się na licznych międzynarodowych playlistach.

alyona alyona to niewątpliwie jedna z ciekawszych, debiutujących artystów na arenie światowej, co udowadnia po raz kolejny u boku francuskiego producenta Vladimira Couchemara. Singiel „Dancer” to zaproszenie do tańca tych, których ciała zmęczone są już ciągłą pracą i gonitwą.

Vladimir Cauchemar to francuski producent reprezentujący barwy francuskiej wytwórni Island Def Jam Music Group. Na swoim koncie ma współpracę m.in. z raperem 6IX9INE, osiągając prawie 50 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Vladimir Cauchemar przyznaje: – Choć nie rozumiem ani słowa z jej piosenek, flow alyony jest ostre jak brzytwa i dlatego od razu mi się spodobało. Bardzo ciężko pracowałem nad bitem i w ostatniej chwili zdecydowałem się na zmianę kierunku produkcyjnego, tak by wytworzyć klimat muzyki klasycznej i club house’u. Cieszę się, że odkopałem mój stary flet. alyona, jesteś naprawdę świetną tancerką.

alyona alyona dodaje: – Vladimir zaproponował nam współpracę dawno temu. Dostaliśmy od niego wiele bitów, ale jeden spodobał się nam szczególnie. Byłam wtedy z moją ekipą na Bali, pisałam album. Odczuwałam wielkie zmęczenie i chciałam gdzieś wyjść, ale nie było gdzie. Adekwatnie do mojego stanu, postanowiłam napisać kawałek o zmęczonym ciele, które chce uciec od ludzi. Postanowiliśmy, że refren zrobimy po angielsku, żeby Cauchemar mógł cokolwiek zrozumieć [śmiech].

Źródło: Universal Music Poland

Polecane


Share This