alyona alyona w licznym towarzystwie zachęca do słuchania ukraińskiego rapu


2020.08.03

opublikował:

alyona alyona w licznym towarzystwie zachęca do słuchania ukraińskiego rapu

23 czerwca Bird in Flight opublikował artykuł Sashy Varenytsia, założyciela agencji Mnogo Vody, że ukraiński rap wymaga ponownego uruchomienia. Następnego dnia w imieniu branży opublikowano odpowiedź na rap.ua. Jednak branża zdecydowała się odpowiedzieć jeszcze głośniej i uczcić pamięć o hip-hopie na swój własny sposób, zgodnie z najlepszą tradycją. Dziś, 3 sierpnia, 24 ukraińskich raperów zaprezentuje swoje utwory i klipy z hasłem #RapInPeaceUA.

Przypomnijmy, że kilka dni temu do sieci trafił inny, mocny singiel alyony alyony.

Wszyscy przyszliśmy na ten świat, aby mu służyć i uczynić go lepszym. Ale teraz, nawet to, co nie wymaga poprawy, niszczymy bez myślenia o konsekwencjach. Raperka aylona alyona, jakiś czas temu odbyła podróż na Bali, gdzie pracowała nad swoim nowym albumem. Obraz, który na miejscu spotkała Ukrainka, zainspirował ją do nagrania mocnego protest songu, w którym porusza temat szkodliwego wpływu człowieka na losy planety.

Alyona Savranenko, znana lepiej jako alyona alyona, urodziła się w niewielkiej miejscowości Kapitaniwka. Ukończyła psychologię oraz pedagogikę, a następnie pracowała jako przedszkolanka, zarabiając odpowiednik 200 dolarów miesięcznie. Obecnie Savranenko jest jedną z najciekawszych postaci na międzynarodowej scenie. Jej nadchodzący album ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Polecane


Share This