Amerykański raper posądzony o handel ludźmi


2018.11.14

opublikował:

Amerykański raper posądzony o handel ludźmi

foto: Instagram

23-letni amerykański raper Ishi Woney odpowie na zarzuty o stręczycielstwo i handel ludźmi. Woney miał zmusić do prostytucji swoją dziewczynę, 20-letnią Corinnę Slusser oraz inną kobietę. Dziewczyna zaginęła niedługo po tym, jak w ubiegłym roku osiedliła się w Nowym Jorku. Corinna chwaliła się znajomym wynajęciem mieszkania na Bronksie, w rzeczywistości trafiła podobno „pod skrzydła” rapera i jego ówczesnej partnerki – prostytutki.

Dziewczyna zaginęła w ubiegłym roku. Niedługo przedtem Woney zamieścił w sieci ogłoszenie, w którym oferował usługi seksualne świadczone przez obie kobiety. „NY Post” podaje, że w sierpniu ubiegłego roku Slusser złożyła zawiadomienie w związku z pobiciem jej przez „anonimowego alfonsa”. Pomiędzy 10 a 20 września Corinna i Ishi mieli wymienić między sobą ponad 800 wiadomości, co wzbudziło zazdrość dziewczyny rapera. Ostatecznie 23-latek rozstał się ze swoją partnerką i zamieszkał z 20-latką w motelu w Queens. To właśnie tam widziano ją po raz ostatni.

Woney został zatrzymany na początku listopada. Śledczy uważają, że Corinna żyje i ich zdaniem Ishi wie, co się z nią stało. Policja podejrzewa, że kobieta została sprzedana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Cheers to pumpkin spice and falllllll fashion in my new home !!! 🥂

Post udostępniony przez Corinna Slusser (@corinnaslusser)

Polecane

Share This