Amerykański raper skazany na 20 lat więzienia


2018.05.01

opublikował:

Amerykański raper skazany na 20 lat więzienia

foto: mat. pras.

Pochodzący z Los Angeles raper 03 Greedo został skazany na 20 lat pozbawienia wolności. To kara za ciążące na nim zarzuty z 2016 roku. Artysta został wówczas oskarżony o posiadanie 400 gramów metamfetaminy oraz nielegalne posiadanie broni. Wyrok zapadł w minioną środę w teksańskim Amarillo, ale dopiero teraz przedstawiciele rapera potwierdzili publicznie jego wysokość.

Odsiadka nie musi oznaczać końca kariery 03 Greedo. Manager artysty zapewnia, że zamierza on dalej nagrywać i wydawać muzykę. – Dążymy do tego, aby jego dorobek pozostawił nienaruszony i rósł, aż wróci na ulice – zadeklarował TK Kimbro z zajmującej się interesami 03 Greedo firmy. R Baron Group. Niedługo wcześniej Greedi tweetował: – Nie sądziłem, że będę musiał przejść na emeryturę w roku, w którym moja popularność eksplodowała. Raper podpisał w tym roku intratny kontrakt fonograficzny. Jego ostatnim wydawnictwem jest mixtape „The Wolf of Grape Street” z marca.

W czwartek Greedo opublikował na swoim Twitterze kilka słów do fanów. – Przykro mi, że zawiodłem. Przynajmniej zrobiliśmy dobrą muzykę, zanim odszedłem. Szkoda, że nie mogłem pozostać z moją rodziną, ale jak widać dla niektórych życie nie jest sprawiedliwe. Sporo muzyki ukaże się po tym, jak odejdę. Obiecajcie, że będziecie mnie kochać na zawsze.

Raper ma trafić za kratki 27 czerwca. 03 Greedo opublikował na Instagramie wideo, w którym rozwiewa plotki na temat tego, że jest już za kratami i wyjaśnia, że odsiadkę rozpocznie dopiero latem.

Polecane

Share This