Andre 3000 w nowym filmie z Robertem Pattinsonem


2018.10.13

opublikował:

Andre 3000 w nowym filmie z Robertem Pattinsonem

foto: kadr z wideo

W odległym kosmosie, poza układem słonecznym, na pokładzie statku kosmicznego żyje astronauta Monte i jego córeczka Willow – tak rozpoczyna się opis filmu sci-fi „High Life”, którego premiera miała miejsce na niedawnym festiwalu filmowym w Toronto. W rolę Monte wciela się Robert Pattinson, któremu partnerują m.in. Juliette Binoche oraz połowa rapowego duetu OutKast – Andre3000.

Poniżej prezentujemy pełny opis festiwalowy produkcji oraz jej nowy trailer. „High Life” trafi na ekrany francuskich kin 7 listopada, w 2019 dotrze również do Stanów. Czy zobaczymy go także w Polsce? Tego niestety póki co nie wiadomo.

W odległym kosmosie, poza układem słonecznym, na pokładzie statku kosmicznego żyje astronauta Monte i jego córeczka Willow. Monte nie został ojcem z własnej woli. Był w grupie więźniów, którzy dostali szansę wzięcia udziału w podróży w przestrzeń kosmiczną wiedząc, iż nigdy z niej nie wrócą. Zdecydował się, bo wolał to niż śmierć w więzieniu. Willow urodziła się już na statku. Samotny, zdyscyplinowany twardziel opiekuje się córką i powoli odkrywa, czym jest miłość. Przez kolejne lata lecą w stronę czarnej dziury – miejsca, w którym czas i przestrzeń przestają istnieć.

Polecane


Share This