Andrea Bocelli w sobotę

Jeden z największych tenorów świata na Stadionie Gwardii


2009.08.26

opublikował:

Andrea Bocelli w sobotę

Już w najbliższą sobotę na warszawskim Stadionie Gwardii wystąpi jeden z najlepszych tenorów świata – Andrea Bocelli.

Jego fenomenalny głos za każdym razem oczarowuje publiczność, a on sam urzeka szczerością i emanującą z niego miłością do muzyki.

Na sobotnim koncercie Artysta zaprezentuje utwory z najnowszej płyty INCANTO oraz inne przeboje. Towarzyszyć mu będzie chór i najlepsza polska orkiestra Sinfonia Varsovia. Gościem specjalnym będzie sopranistka Aleksandra Kurzak.

Jesienią 2008 roku, pojawiła się w sprzedaży szesnasta płyta niewidomego artysty pt. „Incanto”. Trafiły na nią utwory najlepszych tenorów połowy XX wieku, które wywarły na Bocellim ogromny wpływ w dzieciństwie, m.in. Funiculì Funiculà, Un Amore Così Grande, Mamma, Santa Lucia. Nagrywając je w rocznicę swoich 50-tych urodzin, Bocelli zrobił prezent nie tylko sobie, ale wszystkim swoim fanom. Już w dwa tygodnie od premiery album znalazł ponad milion zachwyconych nim nabywców oraz otrzymał znakomite recenzje krytyki!

Andrea Bocelli występował przed papieżem, królami, książętami, prezydentami. O duety z tym wspaniałym tenorem zabiegają największe nazwiska świata muzyki. Solowych koncertów daje bardzo niewiele w roku, dlatego każdy jego występ to wielkie wydarzenie, prawdziwa gradka dla muzycznych koneserów. 29 sierpnia na Stadionie Gwardii usłyszymy utwory z nowej płyty Incanto oraz największe przeboje tego rewelacyjnego tenora.

„Gdyby Bóg mógł śpiewać, to jego głos brzmiałby podobnie do głosu Andrea Bocelli”

Celine Dion

29 sierpnia, Warszawa, Stadion Gwardii, godz. 20.30

OTWARCIE BRAM – godz. 18.30

Bilety do nabycia w Sieci EMPIK, na www.ticketonline.pl, www.ticketpro.pl

więcej na www.makroconcert.pl

Polecane