Andrzej Duda, Janusz Korwin-Mikke i Mateusz Morawiecki na zdjęciach z klasykami rapu

Zobaczcie znakomite przeróbki zdjęć, które na pewno doskonale znacie.


2020.05.13

opublikował:

Andrzej Duda, Janusz Korwin-Mikke i Mateusz Morawiecki na zdjęciach z klasykami rapu

grafika: Jarek Kubicki

Znamy już gorące szesnastki Janusza Korwin-Mikkego i Andrzeja Dudy, wkrótce usłyszymy być może także zwrotkę Mateusza Morawieckiego. Premier otrzymał nominację od prezydenta, my natomiast pozwoliliśmy sobie zaproponować mu tekst zwrotki.

Mateusz Morawiecki jeszcze nie nawinął szesnastki, ale grafik Jarek Kubicki już teraz widzi go w składzie grupy Boombox Terror. Kubicki opublikował na swoim facebookowym profilu kapitalną galerię, wkomponowując zdjęcia trójki polityków w fotografie rapowych klasyków. Andrzej Duda jako Eminem? Prezydent i premier w składzie Run-D.M.C.? Proszę bardzo.

Gdy pewnego wiosennego dnia 1992 roku, prosto z Bronksu, do Matiego zadzwonił Janusz C(r)ool i zaproponował, by razem pisali historię amerykańskiego hip hopu, nikt nie domyślał się, że niemal 30 lat później będzie o nich mówiła cała Polska. Do Matiego i C(r)oola dołączył wkrótce Andrzej „Dude”, i tak narodziła się legenda Boombox Terror, czyli najbardziej bezkompromisowo ustawionych potencjometrów w Bronksie i okolicach – przybliża genezę składu Jarek Kubicki. My tymczasem gorąco zachęcamy do zapoznania się z jego pracami.

Polecane

Share This