Anja Rubik gościem Pol’and’Rock Festivalu


2018.07.03

opublikował:

Anja Rubik gościem Pol’and’Rock Festivalu

foto: mat. pras.

Podczas poniedziałkowej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” na antenie Antyradia Jurek Owsiak ogłosił, że do grona gości zaproszonych na tegoroczny Pol’and’Rock Festival dołączyła Anja Rubik. JEdna z najpopularniejszych modelek na świecie mająca na koncie współpracę z m.in. takimi markami jak Chloe, Gucci, Chanel, Valentino, Estee Lauder, Versace pojawi się w namiocie Akademii Sztuk Przepięknych, by opowiedzieć o swojej pracy oraz o ubiegłorocznej kampanii #sexedpl, w ramach której prowadziła edukację seksualną wśród Polaków. W głośny projekt Anji Rubik zaangażowani byli wówczas także artyści – Monika Brodka, Mary Komasa i Jimek. O inicjatywie #sexedpl pisaliśmy tutaj.

Pol’and’Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Wystąpią m.in. Judas Priest, Arch Enemy, Goo Goo Dolls, The Inspector Cluzo, Booze and Glory, Big Mountain, Blues Pills, Balkan Beat Box, Alestorm, Soulfly, Dubioza Kolektiv, Gojira, You Me At Six, Frank Carter & The Rattlesnakes, Alpha Blondy, Hunter, Lao Che, Wojtek Mazolewski, Krzysztof Zalewski i Big Cyc.

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Z festiwalowiczami spotkają się m.in. Anja Rubik, Janusz Gołąb, Jerzy Górski, Artur Barciś, Jacek Fedorowicz, Chris Niedenthal i Dorota Wellman. Uczestnicy Festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. Jak co roku zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowanych będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych.

Polecane

Share This