Anja Rubik stworzyła klip o różnych obliczach i wymiarach miłości

Ze spotkań Mary Komasy i Anji Rubik zawsze powstaje coś niezwykłego


2019.05.25

opublikował:

Anja Rubik stworzyła klip o różnych obliczach i wymiarach miłości

„Be A boy”, to kolejny z singli promujących nowy album Mary Komasy, zatytułowany „Disarm„. Do utworu powstał niezwykły teledysk w reżyserii Anji Rubik, opowiadający o różnych obliczach i wymiarach miłości.

Tak artystki wypowiadają się o najnowszej produkcji:

„Miłość stała się polem politycznej walki. W wojennym zgiełku zatarło się jej prawdziwe znaczenie, jej piękno, jej radość. Zapominamy o istocie tej emocji, obracamy ją w jej zaprzeczenie, używając jej jako broni przeciwko tym, którzy kochają. Zarówno piosenka „Be a Boy”, jak i wideo, zostały stworzone jako oaza światła, pokoju i wolności. Prawdziwa, partnerska miłość równa się wolności wyboru, dawania od siebie i czerpania z drugiego człowieka. To nasze najcenniejsze uczucie i nic nie powinno mu stać na przeszkodzie. Chciałybyśmy, żeby „Be a Boy” stało się hymnem dla tych wszystkich, którzy wierzą w miłość. Nasze czasy potrzebują jak najwięcej takich osób. Love has no gender!”

Przypomnijmy, że nieco ponad trzy lata temu, Anja Rubik zagrała główną rolę w klipie, wyreżyserowanym przez Jana Komasę. Video powstało do utworu „Lost Me” Mary. Śmiało możemy przyznać, że jest to jeden z najlepszych polskich teledysków ostatnich lat.

Polecane