Anna Gacek komentuje odejście Wojciecha Manna z Trójki


2020.03.11

opublikował:

Anna Gacek komentuje odejście Wojciecha Manna z Trójki

fot. instagram.com/annaagnieszkagacek/

Anna Gacek i Wojciech Mann prowadzili wspólnie audycję W Tonacji Trójki na antenie trzeciego programu. Po tym jak Anna Gacek w poniedziałek pożegnała się ze stacją, Wojciech Mann zapowiedział, że w środę podejmie decyzję dotyczącą swojej przyszłości na antenie.

Już wczoraj dowiedzieliśmy się, że dziennikarz nie zamierza prowadzić W Tonacji Trójki bez swojej koleżanki, dziś Mann zapowiedział, że po 55 latach rozstaje się z rozgłośnią. Wieloletnia partnerka antenowa podziękowała ikonie Polskiego Radia za ten gest solidarności, solidaryzując się jednocześnie ze słuchaczami Trójki, dla których brak na antenie Wojciecha Manna będzie nie do zaakceptowania.

Wojtku, jesteś – nigdy w czasie przeszłym – moją najlepszą radiową przygodą. To jest zaszczyt, pracować z Tobą, śmiać się z Tobą, nie zgadzać się (tylko muzycznie) z Tobą, śmigać po najwyższych poziomach błyskotliwości, by Ciebie tam spotkać, by Tobie dorównać.

Dziękuję Ci za Twoją propozycję, śmiałą, intuicyjną. Propozycję pierwszej współpracy i każdej kolejnej. Dziękuję za traktowanie mnie jak partnera. Jak we wszystkim równą.

Dziękuję za lekcję miłości do radia, do swojej pracy, do swoich Słuchaczy. Gdy wróciłeś z wakacji i zasiadłeś znów za mikrofonem, zobaczyłam w Twoich oczach taką radość, taki entuzjazm, taką niecierpliwość. To dla mnie wielka inspiracja.

Twoja decyzja, zrozumiała, łamie teraz tysiące serc. Czy będzie jakimś pocieszeniem, jeśli teraz wyznam Ci, że w sumie to ja nawet lubię Pink Floyd?

Dziękuję,

Twoja Anna Kropka Gacek – napisała była prowadząca W Tonacji Trójki. Czy duet spotka się ponownie na innej antenie? Zobaczymy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Gacek (@annaagnieszkagacek)

Polecane

Share This