Anna Gacek radzi jak przetrwać kwarantannę


2020.03.22

opublikował:

Anna Gacek radzi jak przetrwać kwarantannę

fot. facebook.com/annaagnieszkagacek/

Kilka dni temu na Instagramie Anny Gacek pojawiło się nagranie , w którym dziennikarka radzi jak radzić sobie i co robić w czasie kwarantanny. Była dziennikarka Trójki zamieściła właśnie nowy odcinek cyklu „Przetrwamy to”. Na samym początku podziękowała za ciepłe przyjęcie pierwszego filmu i skierowała kilka słów do „życzliwych”, którzy wytykali jej jakość nagrania.

To jest amatorska produkcja. Nie jest to mój nowy krok zawodowy, nowa zawodowa decyzja ani nowa zawodowa produkcja – podkreśliła na wstępie.

W nowym nagraniu dziennikarka opowiedziała o Fionie Apple. W tym roku ma ukazać się jej nowy album, a tymczasem w New Yorker ukazał się tekst o Fionie. Przyznała, że zazdrości amerykańskim dziennikarzom tworzenia takich tekstów.

Jest to tekst dostępny w sieci. O tym tekście było głośno w kontekście słynnego romansu Fiony Apple i Paula Thomasem Andersona – przekazuje Anna Gacek – Młodzi, zakochani, piękni, czego chcieć więcej – zaczyna opowieść w nagraniu.

Dziennikarka jest pod ogromnym wrażeniem tego tekstu, opowiada o nim, przytacza żarty oraz szczegóły z życia gwiazdy w latach 90. Całe nagranie zamieszczone jest na Instagramie byłej dziennikarki radiowej Trójki.

Polecane

Share This